Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
16303 ogledov

Učitelj: "Pljuni žvečilni na tla, ga poberi in daj nazaj v usta!"

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izy 07:38 15.marec 2019.

    Ne pomilovati svojih otrok. V šoli mora biti red, tko kot v vsaki organizaciji. Pojdite vi do generalnega direktorja z žvečilnem v ustih?!?

  • k0libri 08:21 15.marec 2019.

    Je kdo bral zapisnik iz vrtca. 20 strani. Niso normalni. Avtor pravilno pravi, da ne morejo biti vsi na desni strani gausove krivulje. Verjetno misli na otroke. Jaz bi rekel, da predvsem starši niso čisti.

  • gggg 10:51 15.marec 2019.

    Kaj ima sploh za imeti žvečilni v ustih med poukom?

    • Avatar vec
      vec 20:27 15.marec 2019.

      In zakaj ne, vsi stomatologi PRIPOROČAJO žvečenje, ker je dobro za zobovje, in to ravno v šolskih dispanzerjih, vsaj včasih so, potem pa te učitelj zajebava :) Da bi mojemu otroku to naredu, mislim da lep čas nebi trde hrane ...prikaži veče jedel, 6 mescev intenzivne mu ne gine zagotovo.

    • gggg 08:03 16.marec 2019.

      Vudim, da si eden izmed tistih permisivnih staršev, ki pri otrocih ne zna narediti reda. Med poukom pač nima kaj žvečit, pika. Kdo bo pa poslušal tisto cmokanje in nerazumljive odgovore. Naj žveči doma, če je tako zdravo.

  • Pepe007 08:25 15.marec 2019.

    Obstajajo dobri in slabi učitelji. Moje mnenje je, da se kot učitelj rodiš. Kot se nekdo rodi kot umetnik ali ročno spreten obrtnik. Tega se žal ne da priučiti in naštudirati. Žal javni šolski sistem nima nobenih realnih možnosti, da ...prikaži več daje prednost in nagrado dobrim učiteljem ter se znebi slabih. Vseeno je pozitivno, da je več dobrih učiteljev. Negativno pa, da so slabi starši najglasnejši in se jim celo odmerja medijski prostor.

  • Duble 07:06 15.marec 2019.

    V primeru, da je potrebno vspostaviti red v razredu se to naredi z neopravičeno uro razgrajača, po mojih izkušnjah postopka skoraj nikoli ni potrebno ponoviti. Vedno sem imel spoštovanje do Profesorjev ki so to speljali na tak način. Na žalost ...prikaži več sta to znala le dva v vseh 15 letih mojega šolanja. Snov ki je na programu ne bo skoraj nikdar po godu vsem učencem ne glede na učiteljev pristop saj smo si ljudje vendar različni.

  • onyxx 12:00 15.marec 2019.

    Otroci niti slučajno niso preobremenjeni, nekateri so pač brez delovnih navad. Zelo pa so obremenjeni starši, sploh tisti, katerih otroci niso med najboljšimi. Ker očitno ne morejo sprejeti dejstva, da njihov otrok ni tako dojemljiv, kot je kakšen drug. Tisto, ...prikaži več, česar otroci resnično ne zmorejo, je zadostiti megalomanskim in nerealnim pričakovanjem nekaterih staršev...ki jih je glede na podpisnike butaste peticije, ki želi popolnoma degradirati šolski sistem, kar veliko.

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 20:56 15.marec 2019.

    če bi to men učitelj napravil bi mu hiša gorela.........

  • Dušan Jakič 13:21 15.marec 2019.

    Všeč mi je, kako vsi članki na to temo s prstom kažejo ali na starše ali pa na učitelje. Resnica leži nekje vmes. Dejstvo je, da so moderni "internet" starši prava nočna mora za učitelje, pa tudi za ostale normalne ...prikaži več starše - pričakovanja do otrok so pa danes bistveno višja, kot so bila včasih. Učitelji, žal javni uslužbenci, v večini izbirajo linijo najmanjšega odpora - oni iz učbenika prepisujejo na tablo, učenci iz table v zvezek, starši pa otrokom kupujejo učbenike.Pravih učiteljev je vse manj

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:36 15.marec 2019.

    Pravilen postopek,ampak kaj,ko bodo zdej starši svojga "piflarčka" branil,do smrti,da se mu je zgodila krivica!

    • Duble 07:44 15.marec 2019.

      Res je vendar sem mnenja da mora učitelj biti pripravljen kdaj kaj takega reskirati ter ravnatelj podpreti učitelja v dobro vseh učencev ki se jim godi krivica zaradi izjem ki motijo pouk

  • leydi 14:15 21.marec 2020.

    Pozdravljeni ponudba za posojilo med zasebnimi resnimi v 72 urah.Dajem resna in zanesljiva zasebna posojila v razponu od 2.000 € do 10.000.000 € s stopnjo 2%. Če vas to zanima, me kontaktirajte po mojem e-pošti: marialeydi06@gmail.com

  • leydi 14:14 21.marec 2020.

    Pozdravljeni ponudba za posojilo med zasebnimi resnimi v 72 urah.Dajem resna in zanesljiva zasebna posojila v razponu od 2.000 € do 10.000.000 € s stopnjo 2%. Če vas to zanima, me kontaktirajte po mojem e-pošti: marialeydi06@gmail.com

  • Janez 08:20 15.marec 2019.

    Avtoriteta učitelja da.! Permisivna vzgoja ne!Odstraniti balast iz urnikov. Otroci so preobremenjeni. Veliko otrok še ne dopolni 6 let, ko že začne z 1. razredom. Snov je včasih prezahtevna za otrokovo starost, saj jo še univerzitetno izobraženi starši težko razumejo!!Upoštevati, ...prikaži več, da je OŠ priprava na življenje in da, se otrokovi možgani najbolj razvijejo v puberteti! Ne govorim na pamet, sem starš 2 osnovnošolcev (6. in 5. razred).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.