Slovenija
28458 ogledov

Učenci v strahu, zaklepajo jih v šolo

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h4ck3r 11:14 22.marec 2024.

    Vsaka povezava s povečanjem priseljencev iz držav južneje od nas, še posebej Albanije, je zgolj naključna.

  • Facja 11:08 22.marec 2024.

    Zakaj ne napišete ali so Slovenci ali ne? Domačini - Slovenci se do sedaj niso tako obnašali, pa so šole tam prisotne že desetletja.

    • h4ck3r 11:15 22.marec 2024.

      Ne biti nestrpen....se bo neankrat zaslišalo iz raznih NVO-jev. :D

    • FejstDogaja 12:26 22.marec 2024.

      Slovenci se do zdaj niso tako obnašali? Kje pa živiš? Mladina je ponorela. Saj ni čudno, ob sovraštvu, ki ga vsakodnevno gledajo po TV.

    • Avatar Leon
      Leon 12:45 22.marec 2024.

      Domačini -Slovenci -Pohorci -Rovtarji -Mestjani ....kaj se greste budale .

    • Facja 13:40 22.marec 2024.

      h4ck3r - jaz nestrpen? Daj no!!! Seveda sem nestrpen. Na qurac mi gredo črnuhi, lesbe, pedri, obrezani, dvakrat žgani, meetoo babe, BLM...seveda če so v Sloveniji, drugače me pa ne motijo, naj bodo kje drugje.

    • FejstDogaja 16:30 22.marec 2024.

      Če te toliko ljudi, ki ti nič nočejo, moti, se ne bi vprašal, če je problem v tebi? No, jaz že vem, ampak ti se vprašaj.

    • Avatar Leon
      Leon 16:53 22.marec 2024.

      Nekateri sovražijo vse kar jim naročijo.

    • h4ck3r 08:45 25.marec 2024.

      Facja...sarkazem ;-) FejstDogaja...hja nekako ne izgleda tako, da nič nočejo, glede na to da se mora šola sedaj zaklepati. Ali je to samo miroljubni preventivni ukrep, zaradi domačinov?

    • Avatar Leon
      Leon 12:31 25.marec 2024.

      Šole se ponekod zaklepajo že nekaj časa zaradi preprodajalcev droge . Sicer je vstop dovoljen samo pozvanim .

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 11:21 22.marec 2024.

    Nacionalnost???!!!

  • atamama 12:09 22.marec 2024.

    saj to ni problem samov Slovenski Bistrici.....malo nazaj smo brali, da v Brežicah lokalno prebivalstvo maltretirajo ''zaščiteni'', pa še malo nazaj kako so ''etični'' napadli otroka in starše, ki so prijavili kaznivo dejanje. Moram pa dodati....''policija je takoj odreagirala....policija obvladuje ...prikaži več varnostno situacijo'' .... seveda to pravijo glasnogovorci policije. Kaj pa ljudje občutijo?

    • FejstDogaja 12:27 22.marec 2024.

      V Brežicah? Si malo zamešal kraj?

    • atamama 20:53 22.marec 2024.

      Ja tudi sam nisem verjel, pisali so samo lokalni mediji....sem pa pogledal in našel ta članek: https://n1info.si/novice/slovenija/v-brezicah-se-obcani-pocutijo-ogrozene-zupan-zato-sklical-sestanek-s-policijo/ Sicer je ''cenzuriran'' tistih udarnih pa ni več na voljo.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 11:25 22.marec 2024.

    Ne glede kakšna nacionalnost je pri teh "pankrtkih" so največji krivi telefončki in ostalo podobno sranje, vsa kar se tile "pankrtki" naučijo je na Tik Toku, no jebat ga zdaj??

    • Avatar Leon
      Leon 12:47 22.marec 2024.

      Tik Tok ,X, in ostalo socialno-omrežno sranje . Telefone pobrat in bo red .

  • Fredi34 13:23 22.marec 2024.

    Sl. Bistrica, tako zvana Albanska enklava. Tistih nekaj Slovenskih revežev iz Pohorja, bo moralo začet motorke zraven nosit. Dovolj bo samo da bo ena glava odletela, potem bo mir.

  • Ogledalce 12:12 22.marec 2024.

    ah, uradno pregonljivo dejanje? Katero? Ko so meni gorzili so na policiji lepo povedali da dokler se dejanje ne zgodi ne morejo nič. Nekateri ljudje razumejo samo batine, na drugo se ne odzivajo. Naši organi temu niso prilagojeni.

  • Pepe007 12:32 22.marec 2024.

    "da se po pouku ne zadržujejo v šoli oziroma neposredni okolici šole (igrala, igrišče, park)," Po eni strani bi si želeli, da bi se otroci več fizično družili in manj uporabljali elektronske naprave, po drugi strani jim naša javna šola ...prikaži več svetuje ravno v to, ker uradni represivni organi niso 100 % sposobni zagotoviti varnosti. A bodo morali starši organizirati stražo?

  • puys 11:27 22.marec 2024.

    Tipično muslilansko sranje. Najprej izzivajo potem pa jokajo ko jih dobijo po p** Lep primer je Gaza. Še malo pa bo spokalo tudi v EU.

    • Avatar Leon
      Leon 13:00 22.marec 2024.

      Pri tebi je že spokalo v glavi .

    • puys 13:28 22.marec 2024.

      Tiho ekstremni levičar. Ti boš prvi na spisku za odstrel.

  • Pierre 13:18 22.marec 2024.

    Dragi starši imate otroke kakršne ste VI VZGOJILI!!!! Zdaj jejte kar ste skuhali!!!!

    • Fredi34 13:21 22.marec 2024.

      Misliš te starše, ki niso naučili otrok, kako se zavarovat pred Albanci?

    • FejstDogaja 16:31 22.marec 2024.

      Niso vsega Albanci krivi, včasih so tudi Slovenci gnoj.

  • bobubob 18:02 23.marec 2024.

    Žaba se je dolgo kuhala, pa ni skočila iz lonca. Priložnost zamujena, ne vrne se nobena. Pričnimo se učiti tuje jezike in običaje. Še intenzivneje. Kajti Slovenije praktično ni več, Slovencev pa tudi kmalu ne bo več. Pred davnimi leti ...prikaži več je nekdo izjavil, da bodo argentinski in kanadski Slovenci preživeli slovenske. Smo na dobri poti, da se to uresniči. Dobro so nas genetsko zmanipulirali rdeči komunistični morilci - kar s puško in krampom so dosegli trajni manjko plebsa z ja*ci in s hrbtenicami.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.