Pod streho /pod-streho/varcna-hisa

Pregrevanje doma: Kombinacija teh dveh naprav je najbolj učinkovita

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 07:53 23.junij 2026.

    Odkrivanje tople vode ob prikritem oglasevanju za ivent/lunos in podobne nategune!!!

  • Protoncek 07:59 23.junij 2026.

    Imam soseda, ki ima tako "nizkoenergijsko" hišo. Definitivno NE DRŽI, da ne rabiš klime. Zadeva se počasi in vztrajno segreva in pride do točke, ko imaš notri 27 in več. Nenazadnje hodiš ven in noter, pa pride vročina skozi vrata. ...prikaži več Ponoči pa se ohladi šele proti jutru, ko je že svetlo, zato ne moreš odpreti oken, ker bi rad spal v temi. Kakšna cestna svetilka tik pred oknom pa še doda smetano na kapco, ane... Ta preopevana rekuperacija pa tudi ne dela čudežev... malo dima za veliko denarja.

    • blaz35 11:51 23.junij 2026.

      Jaz imam tako hišo in kar drži ampak z nekaj ampaki. Pomemben je tudi zrak v okolici. Pri nas se shladi ker smo v sredi ničesar (ni asfalta). Treba je seveda dosledno spustiti rolete do višine da ne sije v ...prikaži več hišo sicer se predmeti znotraj hiše ogrejejo in se zgodi kar si napisal. Drugače pa je v hiši max 26 stopinj z dvema mačkama ki stalno not in ven hodita. Zvečer gre rekuperacija (centralna) v sistem hlajenja in čez noč se spusti na nekje 22 stopinj. V kolikor je potrebno pa še odpreš okna.

  • Toma 15:13 23.junij 2026.

    Vsaka hiša se prej kot slej pregreje! Res pa je da preko 30° zlepa ne gre ;-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.