Slovenija /slovenija/crna-kronika

Ukradla umetne nohte, vredne tri evre, grozi ji 10 let zapora

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matej572 08:13 30.maj 2026.

    Kaj lažete,za Šutarja je dobil pa 6 let,sramota.Doživljensko bi moral dobiti,ste razumeli Slo sodniki.ŠE ENKRAT VELIKA SRAMOTA.

    • Kmodri_ 08:37 30.maj 2026.

      Povej to posrancem, ki nam sprejemajo zakone. Kaj naj sodimo po šariji ali pa divjega zahoda? Samo povemo..

    • blayo 09:50 30.maj 2026.

      Da te vidimo Kmodri, kako boš ti sodil 🤣

    • vzev 13:08 30.maj 2026.

      @Kmodri_ saj imamo v zakonu, da se umor kaznuje za najmanj 15 let. Tako, da je krivda na sodnikih, ki dajejo prenizke kazni. Je pa jasno, da bi morali zakone popraviti in za takšna kazniva dejana dati precej hujše kazni. ...prikaži več Za umore bi moral biti dosmrtni zapor. Pa kaznovati tudi tiste, ki pri njemu sodelujejo.

    • atamama 14:31 30.maj 2026.

      Fantje ne tako gledati, sodniki so sodniki in za verbalni delikt na ''svojega'' je zapor 8 let, ko pa cigo ubije pri Grosuplju reveža je pa koliko let???? Fej in fuj

  • Avatar jezeran
    jezeran 08:31 30.maj 2026.

    Krade se na veliko, a ne naši predragi politiki

    • Kmodri_ 08:38 30.maj 2026.

      Politiki so slabši...od ciganov!

    • djdj 11:51 30.maj 2026.

      Zato male tatove kaznujejo, ker verjamejo, da jih lahko spreobrnejo. Velikih ne kaznujejo, ker jim ni pomoči.

  • Avatar Garancija
    Garancija 06:57 30.maj 2026.

    Zakaj pa nič nočejo ukrepati proti migrantom,ki sem na lastne oči videl kako bašejo robo za srajce,pa tudi varnostnik ni reagiral,ki je tudi videl,a se jih morda boji?

    • blayo 09:48 30.maj 2026.

      Ti se tudi bojiš, samo gledaš in čakaš potem pa tukaj veselo komentiraš 🤣

    • vzev 13:04 30.maj 2026.

      Kaj pa naj človek naredi? Pa saj so migranti v Sloveniji bolj zaščiteni, kot slovenski državljani. Če boš še kaj naredil, boš na koncu še ti bolj kaznovan kot on.

    • blayo 21:34 30.maj 2026.

      Nič niso bolj zaščiteni, kaj se oba lažeta. Če gremo merit, sta vidva ene 1000x bolj zaščitena že od rojstva. Lepo v vatki iz naslonjača iz svojih bajt...

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:03 31.maj 2026.

      Najbolj se bojimo norcev

  • vzev 13:03 30.maj 2026.

    Američani imajo mnogo neumnih zakonov, toda glede zaporov, pa imajo precej bolje kot pri nas. Ne pa da potem za umor dobi ubogih 6 let. Čas bi že bil, da se začne dajati dosmrtne zapore, kot se to pogosto dogaja ...prikaži več v Ameriki. Pa brez možnosti predčasnih izpustov.

  • 217a5b18b39e08d5dbc429aa46964ee59743a374 10:05 30.maj 2026.

    Napaka ; bi morala 2,5 milijona kot Alenka, ali pa 40 milijonov plus 10% kot Zoran se ji nebi zgodilo popolnoma nič.

  • maček 15:36 30.maj 2026.

    Pizda naj gre delat,

  • realmadrid4 09:48 30.maj 2026.

    50.000 eur in več = doživljenski zapor (tudi managerji v podjetjih in podobno), 40.000-50.000 8 let, 20.000-40.000 5 let, 10.000-20.000 3 leta, 0-10.000 = 2 leti s pogojnim odpustom po enem letu ko poplača ali pa ko naredi družbenokoristno delo.

  • Avatar malonaokoli
    malonaokoli 10:40 30.maj 2026.

    Zapret za 10 let, da bo njena rodna doba minila, saj itak od nje ni nobene koristi, sami stroški in problemi, tako bo ostalo vsaj pri dveh otrokih, ki ne bodo imeli ob sebi mame vzgojiteljice za kraje.

  • atamama 11:23 30.maj 2026.

    Ne vem ali je novinar budala, cigo ali se mu je ''sfuzlalo'' da napiše opravičevanje kaznivega dejanja. Ja, zakaj eskalira ciganska problematika? Ravno zaradi ''usmiljenja'' novinarjev, tožilcev in sodnikov... Za primer, par let nazaj, bolna-kleptomanka kradla, dobila 10 mesecev zapora, ...prikaži več ciganka pa pogojno kazen. Šele višje sodišče upoštevalo zdravniško potrdilo in dejstvo, da svojci vračajo nakradeno v trgovine. Ampak, ciganka, to pa treba tolerirati tudi po zakonu iz 2007, kajne?

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 19:25 30.maj 2026.

    V redu če je to dejanje tako klasicifirano. Toda ali je kdo hudo ranjem ali mrtev ali je narejena nepopravljiva milijonska škoda . Ne ni in če nekdo ne zna ocenit ali je to za 10 let aresta ali ne ...prikaži večne , potem naj gre čistit WC-je , če je sploh sposoben za to delo. Pa naj bo to komentator ali pa oseba , ki o tem odloča.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.