Slovenija
23 ogledov

Ukrajinke so za Janšo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaki 22:15 27.november 2011.

    preklet pizdun hočevarjev (namerno brez inicialke), dobro veš, da je bila obsodba Timošenkove zgolj nadaljevanje boljševističnih sodnih fars! A si novinar, al si pezde?

  • Avatar Zala
    Zala 22:22 27.november 2011.

    Verjetno ob nedeljah na spletnih straneh sds-a dežura nekdo, ki bi mu za merjenje IQ-uja zadostaoval sobni termometer. Ta " potegne" do 80. Osebku je očitno dolgčas, trebi nohte in sestavlja nebuloze. Bi ugibala kdo bi bil to, a ...prikaži več jih je preveč, ki bi ustrezali navedenim kriterijem in se mi ne ljubi.

  • jaki 22:26 27.november 2011.

    Zrad mene si lahko SDS v tazadnjo vtakneš, al pa oni tebe, jest sem samo napisal o sojenju, v katerem je obsodbo diktiral Janukijevič!

  • timslum 15:33 29.november 2011.

    Uff, še en ful (kre)debilen komentar.Bi blo boj prepričljivo, če bi stav zglosiral:)

  • Dixon 08:12 28.november 2011.

    šoba, auer, rupel, grims, jerovšek, marinič, jerajeva, cukjati, černač, gorenak...res sami biseri inteligence. Ne volim SDS niti podrazno. Mafija in kradljivci!

  • Votko 09:57 28.november 2011.

    Naj bi imeli premierja,ki ga preiskujejo policije treh držav;ki je osumljen nezakonite trgovine z orožjem in vojnega profiterstvaki je osumljen prejemanja podkupnine v nakupu Patrij;ki se pred sodiščem brani s poizkusom izločitve dokazov ki jih ...prikaži več je posredovalo finsko pravosodje,ki se mu je skrila depeša finske policije, da se je preiskava pri nas zavlekla za leto in pol;ki je dokazano dopustil preurejati dokumente iz arhiva, da bi spodkopal predsednika države;ki se je v času osamosvajanja zapletel v ugrabitev grškega trgovca z orožjem na celovškem letališčuki je dal svoji vojski ugrabiti in pretepsti civilnega agenta v Depali vasi;ki je dovolil, da so njegovi jurišniki pretepli vsiljivega fotografa na Livadi ob Ljubljanici.Ki vodi stranko, ki se bori proti vsem, ki so različni in drugačni od čiste rase podalpskih Slovencev - izbrisanim, Romom, istospolnim, samskim ženskam, ki bi se rade umetno oplodile... in mu zato

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.