Ender3 je tudi že prastar. Kdo bo skbel zanj, ker Sušnika ni več?
Ti plačani tlačan se kar Janeza drži za roke morda dobiš kak polisendvič već za koristno kletno opravilo..
hvala bogu en komunajzer manj
Kletni primitivec brez vzgoje in morale..Takšne ima Janša najraje za svojo propagando..
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Ender3 je tudi že prastar. Kdo bo skbel zanj, ker Sušnika ni več?
Ti plačani tlačan se kar Janeza drži za roke morda dobiš kak polisendvič već za koristno kletno opravilo..
hvala bogu en komunajzer manj
Kletni primitivec brez vzgoje in morale..Takšne ima Janša najraje za svojo propagando..