Slovenija
22274 ogledov

Umrl komaj 18-letni fant: Prebil ograjo, se prevrnil, poškodbe so bile prehude

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 09:48 15.september 2024.

    Sedaj so na vrsti šparavčki, ki vozijo celo leto z zimskimi. Stranski efekt zakona o zimskih gumah ;-)

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:00 15.september 2024.

      In kaj ima to veze,celoletne gume imajo takšen namen,z malo profila pa se ne vozi a ne,vse je na vozniku in ne na gumah,voznik je dolžan da ima izspraven avto.

    • rd2dmk2 10:40 15.september 2024.

      Nick, zimska guma je po tako vročem poletju postala trda ko beton in avti s takimi gumami so kot sraei lojtrneki, ki so imeli na lesenem kolesu železen obroč. sedaj je pa na cesti dež in tud en let stara ...prikaži več zimska guma z 8 mm profila je kamen. lahk je vmes luknja, ampak drsi pa .o kako drsi. drugo je celoletna in tretje je letna ki nima profila. in četrto je mulc, ki ima mesec dni izpit.

    • Toma 10:43 15.september 2024.

      Tu ni nobenega govora o dragih celotnih! Poglej na parkirišču, kjer lahko avgusta vidiš, da jih več kot tretjina vozi zimske! Ker sem prisiljen delati veliko km so celoletne kompromisne pnevmatike preslabe in imam raje 2 kompleta koles, ki jih ...prikaži več zamenjam v pol ure ko je treba. Imam tudi verige, da uradno podaljšam uporabo letnih kadar je po 15. nov. lepo vreme. Seveda komplet zdrgnem v par letih tako, da je guma zmerom takšna kot mora biti.

    • Toma 10:46 15.september 2024.

      Bravo rd2dmk2! Sam se o tem prepričam na par let, ko zdrajsam 3 mm-ske zimske do konca poleti. Ko je dež pa pridejo prav previdnost in vse pridobljene izkušnje.

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:48 15.september 2024.

      rd2dmk2,preko 30 let vozim letno zimske in nisem opazil čisto nič da je narobe z nimi,narobe je z šoferjom,ker ne zna vozit,pa vozim povsem normalno,še prehitro ,pa ni nič nikoli in nikdar narobe,največkrat zleti tip ki vozi orng letne,pa jih ...prikaži več zamenja za zimske in temu primerno ne vozi in evo nesreča je tu.

    • rd2dmk2 10:53 15.september 2024.

      Nick ti voziš 30 let. pred 30 leti je zimska guma ob nakupu imela 14 mm profila dons si srečen z 8mm. in v 30 letih si se nekaj naučil. jest se tud vozim z zimskimi poleti. sam vem tud ...prikaži več kakšen hitrostni razred imam in tud vem da imam zimske in potem pamet v glavo. in kot sem napisal mulc je imel 18 let. verjetno tolk izkušenj kot ti po 30. p.s. sem mal v fohu in sem videl zalego z BMW-ji, pa kaj so dajal na kolesa. tist tud za na kres nekoč ni blo dobr.

    • Enzgg4 11:13 15.september 2024.

      Rd2, ..... 18 let ... pa 2 promila.

    • Kmodri_ 11:24 15.september 2024.

      Sožalje!

    • Toma 12:13 15.september 2024.

      Ugotovil sem, da nimaš pojma kaj je zimsko-letna pnevmatika ali pravilno rečeno celoletna. Le ta obstoja šele zadnjih 10 let ali pa še manj. Te imajo specialno zmes, ki ne otrdi na vročini kot normalna zimska guma z oznako M+S. ...prikaži več Sedaj me še manj čudi koliko je bedakov na cesti!

    • Toma 12:16 15.september 2024.

      Celoletna = all (4) season je najdražja vrsta pnevmatike, ki sijo ne privošči vsakin je verjetno nikoli ne bom kupil kajti ni je čez športno letno poleti!

    • slavauk22 13:39 15.september 2024.

      zdaj so gume krive če bi fant vozil 50 km/h manj bi bil še danes žiw..............

    • papak 14:41 15.september 2024.

      Kako si lahko tako žleht.

    • Toma 19:36 15.september 2024.

      Če moraš voziti manj kot 50 potem prosim ostani raje doma!

    • Enzgg4 21:37 15.september 2024.

      Včasih pač. Treba je voziti razmeram primerno. Če 50, potem pač 50. Včasih se še to ne da. Zagotovo si se že znašel v tako hudem nalivu ali megli, da nisi mogel voziti niti 50.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.