Magazin /magazin/vip
3400 ogledov

Umrl znani umetnik in bivši partner Marine Abramović

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AnzeSmolej 12:57 02.marec 2020.

    Marina Abramovič je sam hudič v človeški obliki, morali bi jo izgnati na goli otok.

    • VojtehVišenhofer 12:59 02.marec 2020.

      Naj uganem... klen desničar, ki ima toliko za povedati čez komunizem in Jugoslavijo, bi izganjal na goli otok? Ne vem, ugibam ;)

    • AnzeSmolej 12:43 03.marec 2020.

      Se ne identificiram ko levi ali desni, so pa moja prepičanja bolj na desni strani. Dejansko če bi pogledal 10 let nazaj bi spadal jaz definitivno na levo stran. A se je levica potegnila tako SKRAJNO v levo da dejansko meji na fašizem.

    • AnzeSmolej 12:44 03.marec 2020.

      Ne maram pa Yugoslavije zaradi tega ker je tega tukaj še vedno tako zelo veliko in ljudje preprosto ne znajo gledati v prihodnost. Tudi moji starši so podlegli Jugi.

    • AnzeSmolej 12:46 03.marec 2020.

      Glede Abramovićeve je pa na netu dovolj podatkov in slik s katerimi ljudmi se druži da ni težko sešteti 1+1 da vidiš da spada v njihov okult predofilije. Eden od razlogov da ljubijo otroke je Adrenochrome. Googlaj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.