Slovenija /slovenija/crna-kronika
1133 ogledov

Usoden padec motorista v Markovcih

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:53 02.junij 2024.

    Naše ceste so za motoriste smrtonosne

    • Enzgg4 12:06 02.junij 2024.

      Ne, če vozijo po pameti. Kdor pa divja, naj nosi posledice.

    • Avatar Red Hiney
      red 22:03 03.junij 2024.

      @Enzgg4: ma ni čisto tako. Predvidevam da nisi motorist. Ne govorim za dotični primer, ampak določeni odseki in predvsem določeni vozniki so dejansko nevarni na cesti. Policiji je pa najlažje napisati neprilagojena hitrost, ker se s tem pokrijejo praktično vse. ...prikaži več Nič pa ne piše ali je bil na cesti pesek, mogoče zemlja s sosednjega polja, divjad ki je skočila pred njega? Neprilagojena hitrost je lahko tudi 10km/h.

    • Enzgg4 22:51 03.junij 2024.

      Za primere, kot jih opisuješ, se strinjam. Jaz sem pisanje razumel tako, da je motorist prekoračil dovoljeno hitrost. Res je, nisem motorist, sem jih pa nestetokrat videl divjati kot kolesar. En punkt, kamor se hodijo izživljat, je cesta na Rakitno ...prikaži več iz smeri barja. Gor, dol, gor, dol... izživljanje in polaganje ovinkov. In tako sem enkrat videl enega, ki je zdrsnil iz ovinka. On je ostal na tleh, motor pa čez cesto in na drevo na brežini. Vsa sreča sem bil za par 10m "prepozen", sicer bi me...

    • Enzgg4 22:51 03.junij 2024.

      ... postrgal s ceste. Seveda niso vsi motoristi isti, ampak takih dirkačev ni malo.

  • BenX 09:36 02.junij 2024.

    Odbojne ograje take kot povečini so, so za motoriste mesoreznica.

    • SlavkoKrizman 09:54 02.junij 2024.

      "Zaradi neprilagojene hitrosti" , potem je pa ograja kriva...pa drevo je krivo...pa.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.