Tega ne razumem. Če je volilec imel možnost glasovanja in so bili po sklepu volilne komisije glasovi volilne komisije pravilno prešteti in odstotki pravilno izračunani, je volilna drama končana, če tudi volilec sumi, da so predvolillni medijski dogodki vplivali na… ...prikaži veča volje volilceev, kar pa je osnovni namen kampanije. Zanimivo je, da navedeni izobraženi kljukci tega ne razumejo, vidim pa pri tem aktivistični napad na ustavno sodišče, ki bi moralo take primere odklanjati že pri vratarju.
Pravico dvomiti ima samo SlovenskaDomobranskaStranka, ki je naznanila goljufije z glasovi... A to pa razumeđ ?? Janša je pričakoval več glasov od domobranskih potomcev v tujini... ČE TEGA NE RAZUMEŠ, SI PRAVI VOLIVEC JANŠE...
Leon, glede predčasnih volitev je Janša rekel, da so problematični glasovi tam, kjer volišča niso bila skladna z zakonom. Zakaj laganje in zavajanje? Si plačan?
Ojojjj! Zdaj sem se spomnil, da je bila tudi moja pravica do svobodnih volitev kršena leta 2022. SD je takrat obljubil, da bo podprl davek na nepremičnine 0,3% in da bo ta denar šel v dolgotrajno oskrbo. Potem pa so… ...prikaži več podprli davek na nepremičnine 1,45% in si izmislili popolnoma nov davek za dolgotrajno oskrbo. V bistvu so me totalno nalagali... dajmo razveljavit tudi tiste volitve in vse kar je sprejela Golobova vlada!
Anja 🖕 saj specialista 2022 sploh nihče ni potreboval. Vse družbo in narod je koruzna vlada zdravila. Diagnoze so postavljali kar po telefonu, ljudem so ovirali svobodo gibanja, zapovedali so nošenje mask tudi v gozdu pri nabiranju gob. Prepovedali so… ...prikaži več rogljičke z nadevom, da se nebi ljudje redili. One v DSU pa so brez trijaže kar pustili umirati. In imeli smo policijsko uro in hora legalis.
Ga je veličastni Janez zbunil in ni šel na predčasno volišče. Potem pa trdil, da so volišča nezakonita. Za janšiste je vse nezakonito, če on tako reče..
@Ender3 Janša je vložil tožbo/protest takoj, ko je bilo možno. Darko pa pa čaka. Ko pa levi niso uspeli (kljub temu, da je Svoboda zmagala - so nesposobni), pa je Darko užaljen, in gre v pritožbo. E, Darko, Darko... Že… ...prikaži več 9.5. na proslavi Ljubljane, so ti ljudje medlo odgovorili "svoboda narodu".
Ga čisto razumem tegale makedonsko bosanskega raperja. Na volitvah je kandidiral na listi Svobode in ni bil izvoljen, pa toliko raperskih točk za parlament je imel naštudiranih.
Zanimivo, da se ti debilkoti niso oglasi, ko je njihov koruptivnež hotel sestaviti vlado in je klical na pomoč tako Demokrate , NSi, kot Resnio. V pričakovanju, da bo njihov financer sestavil vlado je bilo vse v redu. Bolniki.
Ne vem kdo je pravi bolnik.Bo ustavno sodišče presodilo.Sedaj pa izgleda kot, da ludi jebejo zbunjene.
https://necenzurirano.si/clanek/novice/volitve-2026-ustavno-sodisce-pritozba-sds-janez-jansa-krsitve-neveljavno-1900640
Ko preberem te priimke mi gre na bruhanje ,sami retardirani matuzale, kateri so z eno nogo že v grobu, posebno mi gre na živce baba, katera je goljufala v BG , tako , da ga je morala zapustiti, zdaj pa… ...prikaži več v Sloveniji pizd...dela, marš golazen komunističnih cuzislustov, pocrkajte.
Ga čisto razumem tegale makedonsko bosanskega raperja, ki je kandidiral na listi Svobode in ni bil izvoljen, pa toliko raperskih točk za parlament je imel pripravljenih.
V bistvu opravilno nesposobne osebe ne bi smele imeti volilne pravice. Tole zagato se torej reši tako, da se glasove teh naivnih oseb, na katerih mnenje očitno lahko vpliva vsak, enostavno odšteje od končnih volilnih rezultatov.
Ti si nisi samo opravilno ampak tudi mentalno nesposoben..Razmisli, če morda nisi nor..
https://necenzurirano.si/clanek/novice/volitve-2026-ustavno-sodisce-pritozba-sds-janez-jansa-krsitve-neveljavno-1900640
Darko Nikolovski - pravi partizan. Me zanima od česa živi, umetnik. Glede na to, da nekih prihodkov tam kjer je "kao" zaposlen lih ni, predvidevam, da je plačan po nvo aktivističnem ceniku.
Prav je, da se pokaža Janševa diktatorska in antidemokratićna osebnost. Dokaze imate povsod, nazadnje z Black Cube, napad na sindikate in nevladnike. KAJ PA STE PRIČAKOVALI OD STAREGA KOMUNISTA.
In imamo Janšo, ki podpira Izrael in vojnega zločinca Nezanjahuja, ki se izogiba sojenju . ZDA pa celo uvedle ukrepe zoper Mednarodno kazensko sodišče in SLO sodnico. Ker je poročala o umorih civilov v Palestini so zoper Francesco Albanese uvedli… ...prikaži večdli ukrepe, ki pa so jih je s sodbo sodišča v ZDA tudi odpravili. DESNIČARJI STE SRAMOTA
Ha, ha,ha. UBOGE pare delijo diagnoze. DEJSTVA SO DOKAZANA IN TRDNA. MEDNARODNO KAZENSKO SODIŠČE JE IZDALO NALOG ZA PRIJETJE NETANJAHUJA IN PUTINA. TOREJ VSE DRŽI..... Nekateri se pač neresno obnašate...
Ma za bruhat ste levičarji.
nismo fasisti
huska - kako da ne? Nacisti, fašisti in komunisti so vsi levičarji. Nemška delavska stranka ... le kdo je bil njen vodja...?
še slabši, vaši predhodniki so pobili več SLOVENCEV, kot Nemci.
Tega ne razumem. Če je volilec imel možnost glasovanja in so bili po sklepu volilne komisije glasovi volilne komisije pravilno prešteti in odstotki pravilno izračunani, je volilna drama končana, če tudi volilec sumi, da so predvolillni medijski dogodki vplivali na… ...prikaži veča volje volilceev, kar pa je osnovni namen kampanije. Zanimivo je, da navedeni izobraženi kljukci tega ne razumejo, vidim pa pri tem aktivistični napad na ustavno sodišče, ki bi moralo take primere odklanjati že pri vratarju.
Pravico dvomiti ima samo SlovenskaDomobranskaStranka, ki je naznanila goljufije z glasovi... A to pa razumeđ ?? Janša je pričakoval več glasov od domobranskih potomcev v tujini... ČE TEGA NE RAZUMEŠ, SI PRAVI VOLIVEC JANŠE...
Dieta, ti si diareja ne dieta.
Janša je še pred izidom rezultata volitev objavil neveljavnost volitev zaradi glasov predčasnih volitev ! Zakaj sprenevedanje ?
Leon, glede predčasnih volitev je Janša rekel, da so problematični glasovi tam, kjer volišča niso bila skladna z zakonom. Zakaj laganje in zavajanje? Si plačan?
Janša je volitve označil za NEVELJAVNE.
Ojojjj! Zdaj sem se spomnil, da je bila tudi moja pravica do svobodnih volitev kršena leta 2022. SD je takrat obljubil, da bo podprl davek na nepremičnine 0,3% in da bo ta denar šel v dolgotrajno oskrbo. Potem pa so… ...prikaži več podprli davek na nepremičnine 1,45% in si izmislili popolnoma nov davek za dolgotrajno oskrbo. V bistvu so me totalno nalagali... dajmo razveljavit tudi tiste volitve in vse kar je sprejela Golobova vlada!
Pa pozabil si še na: 30 dni do specialista...so zatrjevali v SD.
Anja 🖕 saj specialista 2022 sploh nihče ni potreboval. Vse družbo in narod je koruzna vlada zdravila. Diagnoze so postavljali kar po telefonu, ljudem so ovirali svobodo gibanja, zapovedali so nošenje mask tudi v gozdu pri nabiranju gob. Prepovedali so… ...prikaži več rogljičke z nadevom, da se nebi ljudje redili. One v DSU pa so brez trijaže kar pustili umirati. In imeli smo policijsko uro in hora legalis.
Kakšen strašen strah, da bi ostali brez denarja pridnih delavcev, ker ONI ne znajo delat, ONI znajo živet na račun pridnih delavcev
A bejš no.In kam sam sodiš.? Med kletne maloumne rudarje ? 😂
E, raper Darko. Kaj so ti držali pištolo nad glavo, da nisi svobodno glasoval oz. imel pravico do tega? 🤣 😂
Ga je veličastni Janez zbunil in ni šel na predčasno volišče. Potem pa trdil, da so volišča nezakonita. Za janšiste je vse nezakonito, če on tako reče..
@Ender3 Janša je vložil tožbo/protest takoj, ko je bilo možno. Darko pa pa čaka. Ko pa levi niso uspeli (kljub temu, da je Svoboda zmagala - so nesposobni), pa je Darko užaljen, in gre v pritožbo. E, Darko, Darko... Že… ...prikaži več 9.5. na proslavi Ljubljane, so ti ljudje medlo odgovorili "svoboda narodu".
daj darku plenice, da ne serje po....
Ga čisto razumem tegale makedonsko bosanskega raperja. Na volitvah je kandidiral na listi Svobode in ni bil izvoljen, pa toliko raperskih točk za parlament je imel naštudiranih.
Sam cvet retardov.
Janševi retardi pa so že odcveteli. Kakšen Žiga Turk, pa oni drugi Turk, Možina, Dežman, ipd. In Pirkovič za spremljavo, ko svirajo kurcu JJ..
Zanimivo, da se ti debilkoti niso oglasi, ko je njihov koruptivnež hotel sestaviti vlado in je klical na pomoč tako Demokrate , NSi, kot Resnio. V pričakovanju, da bo njihov financer sestavil vlado je bilo vse v redu. Bolniki.
Ne vem kdo je pravi bolnik.Bo ustavno sodišče presodilo.Sedaj pa izgleda kot, da ludi jebejo zbunjene. https://necenzurirano.si/clanek/novice/volitve-2026-ustavno-sodisce-pritozba-sds-janez-jansa-krsitve-neveljavno-1900640
Ko preberem te priimke mi gre na bruhanje ,sami retardirani matuzale, kateri so z eno nogo že v grobu, posebno mi gre na živce baba, katera je goljufala v BG , tako , da ga je morala zapustiti, zdaj pa… ...prikaži več v Sloveniji pizd...dela, marš golazen komunističnih cuzislustov, pocrkajte.
Najprej boste pocrkali v kleti od preobilice dela, ki ga opravljate po naročilu janšistov in kolaborantov..
Ga čisto razumem tegale makedonsko bosanskega raperja, ki je kandidiral na listi Svobode in ni bil izvoljen, pa toliko raperskih točk za parlament je imel pripravljenih.
Ti razumeš ravno toliko, da nič ne razumeš. Edino, kar gre na roko je menjava uporabniških imen..Za boljši performans na portalih in v komentarjih..
Sumi so povsem upravičeni, vendar samo SUM , ni nikoli bil dovolj. Potrebni so trdnejši dokazi , kot sum.
V bistvu opravilno nesposobne osebe ne bi smele imeti volilne pravice. Tole zagato se torej reši tako, da se glasove teh naivnih oseb, na katerih mnenje očitno lahko vpliva vsak, enostavno odšteje od končnih volilnih rezultatov.
Ti si nisi samo opravilno ampak tudi mentalno nesposoben..Razmisli, če morda nisi nor.. https://necenzurirano.si/clanek/novice/volitve-2026-ustavno-sodisce-pritozba-sds-janez-jansa-krsitve-neveljavno-1900640
Volitve so bile svobodne. Vendar niso bile po okusu Svobode.
gospod nikolovski ima tudi svobodno pot na jug, kjer izvira....mu bo lađje pri srcu, kot pa se boji za SLO
Darko Nikolovski - pravi partizan. Me zanima od česa živi, umetnik. Glede na to, da nekih prihodkov tam kjer je "kao" zaposlen lih ni, predvidevam, da je plačan po nvo aktivističnem ceniku.
Ta aktivistični cenik je zelo dooolgiiii, ne vidiš konca.
Ubogi ste, iščete argumente pri drugih, ker svojih kao nimate.
Prav je, da se pokaža Janševa diktatorska in antidemokratićna osebnost. Dokaze imate povsod, nazadnje z Black Cube, napad na sindikate in nevladnike. KAJ PA STE PRIČAKOVALI OD STAREGA KOMUNISTA.
Črna kocka je samo dokaz, kako na veliko tvoji bolniki kradejo.
Kradejo, kradejo pa ne samo oni. Oni drugi tudi kradejo a vedno hočejo zvaliti krivdo na nasprotnike. Zato pa so poizkali pomoč pri Black Cubu.
In imamo Janšo, ki podpira Izrael in vojnega zločinca Nezanjahuja, ki se izogiba sojenju . ZDA pa celo uvedle ukrepe zoper Mednarodno kazensko sodišče in SLO sodnico. Ker je poročala o umorih civilov v Palestini so zoper Francesco Albanese uvedli… ...prikaži večdli ukrepe, ki pa so jih je s sodbo sodišča v ZDA tudi odpravili. DESNIČARJI STE SRAMOTA
Ampak tudi Golob podpira Izrael. Ko je bilo treba podpret tožbo proti Izraelu je ni hotel. LEVIČARJI STE SRAMOTA.
Si se že oglasil v kaki psihiatrični ambulanti? Ne čakaj predolgo, šizofrenija ni mačji kašelj.
Dieta ti imaš pa že kronično drisko.
Prav ubogi ste v kleti. V svoji nemoči sedaj že drugim delite diagnoze. Na svoje pa pozabljate.
Ha, ha,ha. UBOGE pare delijo diagnoze. DEJSTVA SO DOKAZANA IN TRDNA. MEDNARODNO KAZENSKO SODIŠČE JE IZDALO NALOG ZA PRIJETJE NETANJAHUJA IN PUTINA. TOREJ VSE DRŽI..... Nekateri se pač neresno obnašate...