Hrvati delajo eno stvar že sedaj in sicer namerno pokvarijo tisto polnilnico s cenejšim dizlom, da bi točili tistega z dodatki in dražjega, torej pride te čez 1,83 eur na liter povsod, cigoti ostajajo cigoti.
Bo novem vladne cene ne bodo napovedovali mediji ampak, X omrežje velikega vodje. Vsak ponedeljek ob polnoči bomo nestrpno pričakovali objavo..Ne bodo ljudi strašili že en dan prej. Ker Janez ima vas rad 😂
Ko bo Janševa vlada sestavljena bo gorivo bistveno cenejše, ker s trošarino krmimo samo leve škodo delujoče nevladnike, kar je narobe
Cigo ne pozabit s trošarino plačujemo tudi socialno in brezdelje ciganske skupnosti. Posebno še tiste iz Trstenjakovega Žabjeka..
Pri Hrvatih pa je bencin po 1,640 €.
Subvencioniran !!! Razliko bodo pokrili z prihodki od turistične sezone..Slovence imajo zgolj zato, da jim polnijo proračun .. Lipe njihove...
Hrvati delajo eno stvar že sedaj in sicer namerno pokvarijo tisto polnilnico s cenejšim dizlom, da bi točili tistega z dodatki in dražjega, torej pride te čez 1,83 eur na liter povsod, cigoti ostajajo cigoti.
Pred tremi tedni pa je bil dražji od našega, tistega pred podražittvijo.
Ender zagrenjeni luuuzzzeerrrr drekec pekec 🤣
Bo novem vladne cene ne bodo napovedovali mediji ampak, X omrežje velikega vodje. Vsak ponedeljek ob polnoči bomo nestrpno pričakovali objavo..Ne bodo ljudi strašili že en dan prej. Ker Janez ima vas rad 😂