Bolano do konca. Že kot prvo je eavto drag. Potem je tu počasno polnjenje, domet, cena polnjenja in za konec je večina elektrike pridobljena iz premoga. Ne hvala. bo dizel kar še nekaj časa kralj.
Novi dizli so še dražji, malo preveri. Ja, bolani Vrtovec bo favoriziral elektriko iz premoga, kot kaže.
Sem dvakrat poizkusil polnit na ta način. Res mi je zmanjšalo moč polnjenja, ampak cena je pa ostala 35c.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Bolano do konca. Že kot prvo je eavto drag. Potem je tu počasno polnjenje, domet, cena polnjenja in za konec je večina elektrike pridobljena iz premoga. Ne hvala. bo dizel kar še nekaj časa kralj.
Novi dizli so še dražji, malo preveri. Ja, bolani Vrtovec bo favoriziral elektriko iz premoga, kot kaže.
Sem dvakrat poizkusil polnit na ta način. Res mi je zmanjšalo moč polnjenja, ampak cena je pa ostala 35c.