Slovenija
15544 ogledov

Ne ljubi se mi odmetati snega – kdo lahko to naredi namesto mene?

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 16:44 23.februar 2024.

    Dela opraviš kot prostovoljec/prostovoljka. Kakšna bo nagrada, se dogovorita osebno, brez vrednotnic. Delo na črno za drobiž bi sankcionirali razni miljonski posli z miljonskimi provizijami iz davkoplačevalskih žepov pa so očitno pravno in davčno čisti.

    • rd2dmk2 22:44 23.februar 2024.

      hm kako pa to gre - delo kot prostovoljec ? menda ne smeš niti žlahti več priskočit na pomoč, še manj pa sosedi, ki - ma za dedca - babo. no ne vem če gasilec ravno sme kidat sneg , ...prikaži več al daš lepo uniformo gor pa gremo..

  • Avatar NickMason
    NickMason 19:17 23.februar 2024.

    Jaz skidam zastonj ,samo prosit me treba,zgolj za en čaj ali dva,danes bi vsi za vsak dre.k zaslužili,namesto rekreacije se mal družiš ,al pa če se ne ,čist ok.

  • T_rex 19:45 23.februar 2024.

    Tja včash na vas/podeželju smo se to znal vsi fain lepš\simpl zment v "naturaljah" ... dans pa bi vsak kr fain računu + zaslužu, sploh pa `pre_požrešna država'; noben pa se ne zaveda, da ko si se rodil nis čist ...prikaži več 0 prnesu s sabo & ko umreš tud 0 ne odnesš nikamor ... vmes pa se kregamo kot, da neki mamo... torej na konc bo pomembn sam to, da boš na + kr se tiče dobrih/slabih stvari\del 🥱

  • rd2dmk2 22:47 23.februar 2024.

    Star mož prodaja jajca( kokošja) na tržnici …pa pride gosposka gospa.. Gospa vpraša: "Za koliko prodaš svoja jajca?" Stari prodajalec odgovori: "0,50 centa za jajce, gospa" Gospa pravi: "Vzamem 6 jajc za 2,50 evra ali pa grem." Stari prodajalec odgovori: ...prikaži več "Kupujete po ceni, ki jo želite, gospa. To je dober začetek zame, ker danes nisem prodal niti enega jajca in to potrebujem za življenje." Kupila je svoja jajca po ugodni ceni in odšla z občutkom, kot da je zmagala. Vsedla se je v svoj eleganten

    • rd2dmk2 22:47 23.februar 2024.

      avto in se s prijateljico odpravila v modno restavracijo. S prijateljico sta naročili, kar sta želeli. Nekaj sta pojedli in veliko od tega, kar sta zahtevali, pustili. Tako sta plačali račun, ki je znašal 400 evrov, gospe so dale 500 ...prikaži več evrov, lastniku šik restavracije pa naročile, naj ostalo obdrži kot napitnino ... Ta zgodba se morda zdi povsem običajna vodji prestižne restavracije, a zelo nepoštena do prodajalca jajc ... Vprašanje je : Zakaj moramo vedno dokazovati, da imamo moč, ko kupujemo od

    • rd2dmk2 22:48 23.februar 2024.

      od potrebnih? In zakaj smo radodarni do tistih, ki naše radodarnosti niti ne potrebujejo? Nekoč sem nekje prebral: »Moj oče je od revežev kupoval blago po visokih cenah, čeprav tega ni potreboval. Včasih jim je plačal več.« Nekega dne sem ...prikaži več ga vprašal: "Zakaj to počneš, oče?" Tako je moj oče odgovoril: "To je dobrodelnost, zavita v dostojanstvo, moj sin" "Vem, da večina od vas ne bo delila tega sporočila, toda če ste eden od ljudi, ki ste si vzeli čas za branje do sedaj ... potem bo to sporočilo,

    • rd2dmk2 22:49 23.februar 2024.

      ki je poskušalo" humanizirati ", naredilo še en korak v pravo smer. "

  • peter25 21:42 23.februar 2024.

    Demokracija je, da gres vsakih par let volit kanarcke iz zlatih kletk (elita) kateri te potem na vsak mozen nacin zatirajo in lupijo:)

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 07:17 23.februar 2024.

    Ranocelniki so pripravljeni za 15€ na uro skidat sneg na vašem dvorišču!!

    • timja 17:41 23.februar 2024.

      kidač dreka pa ti bo zob izpulil

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 18:35 23.februar 2024.

      Še za gnoj kidat niso vredni, kaj šele za zdravt paciente!! Crknejo nej golazen požrešna!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.