Če bi se zgledovali po Italijanih bi jim na pladnju dali razlog, da ni potrebno upoštevati sprejetih obveznosti do slovenske manjšine! Dejstvo mimo katerega ne moremo je, da ima Italija še vedno (absolutno tudi Avstrija) precej težav s spoštovanjem osnovnih… ...prikaži več pravic slovenske manjšine, ki so jih na zahteve Jugoslavije, nato pravne naslednice Slovenije, le nekako uspeli pripeljati skozi njihove zapletene procedure. Zato je zaradi zahtev po recipročnosti pomembno, da Slovenija svoje obveze spoštuje!
Očitno primorsko občino oblegajo jexeni fašisti? Nej se makaronarji učijo slovenskega jezika več kot ozaveščanje v angleščini je nepotrebno! Kazen pa porinte globoko v guzico;) da vam jebe pes mater retardirano;)
pri nas je pod 3000 italijanov v italiji pa precej vec slovencev. mi italijsnov ne tepemo, neofasisti v trsu in gorici pa kazijo vse slovensko. medvladni dogovor bi moral biti. ce vi ne uresnicite zavez in zakonodaje, mi ukinemo in… ...prikaži več je. italijani razumejo samo silo in groznjo.
Bo treba kaznovat šipce ker nočejo govorit slovensko
Kako je s tem urejeno v Italiji ? Nisem zasledil napisov v slovenščini razen imena .
Če bi se zgledovali po Italijanih bi jim na pladnju dali razlog, da ni potrebno upoštevati sprejetih obveznosti do slovenske manjšine! Dejstvo mimo katerega ne moremo je, da ima Italija še vedno (absolutno tudi Avstrija) precej težav s spoštovanjem osnovnih… ...prikaži več pravic slovenske manjšine, ki so jih na zahteve Jugoslavije, nato pravne naslednice Slovenije, le nekako uspeli pripeljati skozi njihove zapletene procedure. Zato je zaradi zahtev po recipročnosti pomembno, da Slovenija svoje obveze spoštuje!
Saj je napisano na koncu besedila. Slabo je poskrbljeno.
Očitno primorsko občino oblegajo jexeni fašisti? Nej se makaronarji učijo slovenskega jezika več kot ozaveščanje v angleščini je nepotrebno! Kazen pa porinte globoko v guzico;) da vam jebe pes mater retardirano;)
pri nas je pod 3000 italijanov v italiji pa precej vec slovencev. mi italijsnov ne tepemo, neofasisti v trsu in gorici pa kazijo vse slovensko. medvladni dogovor bi moral biti. ce vi ne uresnicite zavez in zakonodaje, mi ukinemo in… ...prikaži več je. italijani razumejo samo silo in groznjo.