Slovenija
5181 ogledov

Premier Golob ima še nekaj ur, da izpolni obljubo

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 12:54 29.september 2023.

    Jezik je hitrejši od uma!

    • Ender3 13:10 29.september 2023.

      Kritike še hitrejše??

    • oneh 14:57 29.september 2023.

      A je taubi opravilno nesposoben, da potrebuje druge, da ga zagovarjajo? Le kako lahko opravilno sposobna oseba z IQ nad številko lastnih čevljev zagovarja nekaj, kar je evidentna nesposobnost. Pa če gledaš imenovanje ministra, v mesecu dni 100 hiš za ...prikaži večza poplavljence, novi in novi davki, rekordna inflacija, minimalno gospodarsko rast zagotalja zadolževanje države...Res si ubog na duhu. Sedaj pa hitro po Janši, kletnih in slaviti svobodo in levaki plešete.

  • Avatar lopov
    lopov 13:01 29.september 2023.

    PATOLOŠKI LAŽNJIVEC... TO SEM XXX KRAT POVEDAL TAKO LAŽE DA SEBI VERJAME..

    • Ender3 13:16 29.september 2023.

      Poznamo nekoga, ki je notorični lažnivec že od 90 let pa mu nekateri še vedno verjamete.

    • Plavi-mil 14:20 29.september 2023.

      Ender ,daj razsvetli nas, kako živiš od obljub?, če si toliko " dober" boš ja napisal, da bomo ostali tudi, nam to še ni uspelo, od obljub še pes crkne.

  • DEJ11 13:43 29.september 2023.

    Levi volilci so najboljši, oni so srečno že samo z obljubami....

  • h4ck3r 12:30 29.september 2023.

    Seveda bo prišla uradna izjava, da tukaj ni časovnice ker gre za zelo odgovorno ministrtstvo in da delajo na iskanju in izbiri strokovnega in odgovornega ministra in ne po pritiskih javnosti in časovnici...aja pa mogoče bodo omenili še zakasnitev zaradi ...prikaži več drugih prioritet, ki so posledica katastrofalnih poplav...

    • Ender3 13:23 29.september 2023.

      Saj je bil v pretekli vladi tudi Janez minister pa ga ni nihče preganjal s časovnico..Še celo cepiva mu je z Milošom uspelo transparentno preprodajati. Biznis je biznis..

    • h4ck3r 14:01 29.september 2023.

      "Zakaj se gleda samo mene, saj sosedov janezek je tudi bil poreden...weeeee" mislim, kateri otročji izgovori. Pa kaj nekateri res ne razumete in ščitite zaslepljeno svojega vodjo na levi tako kot tisti na desni? Če javno podaš obljubo za izbor ...prikaži več in si sam določiš časovnico...je potem neodgovorno pričakovati, da se te časovnice ne bi podrobno spremljalo, sploh pa pri tako pomembnem ministrstvu. Očitno je pa kot že ničkolikokrat...jezik prehitel pamet. Žal sem naštel samo dejstva.

  • Grof 13:02 29.september 2023.

    Ta postrižen palček je samo nategun visokih bab, nič drugega in obljube so prdec v prazno luno, mi boš pritegnil Ender, ki si ....

    • Ender3 13:14 29.september 2023.

      Ubožec maloumni pojdi raje na sonce in pojej kak rogojiček, ki nam ga je nekoč Janez obljubil. Sedaj, na svobodi te ne bo nihče preganjal.

    • DEJ11 13:42 29.september 2023.

      Ender zopet si pozabil tabletko....

  • Hasan 14:28 29.september 2023.

    Golob nesposobni bebo

  • Levokrilo99 12:35 29.september 2023.

    Zdravstveni minister za 3000 jurje na mesec.Pa to ima že vsaki meneđe..k v zasebni firmi. Me prav zanima kdo bo nasedel.

    • Ender3 13:19 29.september 2023.

      Saj ga sploh nihče ne pogreša. Vsaka zdr.organizacija ministruje po svoje. Folk pa dobi kar potrebuje..

  • lojs 14:09 29.september 2023.

    "Ni prvič, da je nekaj obljubil oz. napovedal, a se to potem ni zgodilo." ... očitno so topovi v smeri rušenja holobeovega cesarstva ... njegov naslednjik bo pa samo še pokopal žrtve in ruševine, ali pa še to ne ... ...prikaži več revolucija pač tega ne dela, samo zasuje nekam

  • Kmodri 17:33 29.september 2023.

    Golob se je precenjeval!

  • Plavi-mil 17:41 01.oktober 2023.

    1.10. smo, kje je minister?

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 14:56 29.september 2023.

    Hvala Robertu, da ni nadaljeval ob prevzemu mandata z diktaturo. Naj živi. Pa četudi bi koga že predlagal, bi omejenci tule spet negodovali.

  • tomi67 12:27 29.september 2023.

    Moja pričakovanja je Holob povsem izpolnil. Sicer ga nisem volil, ker sem skeptičen do raznih odrešenikov, ampak pričakovanja je pa izpolnil.

  • www 13:14 29.september 2023.

    to pa res ni podatek, ki bi ga bilo treba imeti na sekundo natančno :D če hočeš bit negativec in podpihovalec, pa pač bodi, saj sam sebe zastrupljaš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.