Takole pravi zakonodaja in predpisi: upravljavec ceste mora zagotoviti, da je prometna signalizacija ustrezno postavljena in vidna voznikom, ki jim je namenjena, če bi bilo mogoče dokazati, da znak ni bil viden voznikom na levem pasu, bi to lahko bil… ...prikaži več argument pri izpodbijanju globe.
Zato kamero v avto!
Če je znak samo na desni, ga ne upoštevam. Nisem jasnovidec, da bi vedel, da je DARS zopet postavil še en neumen znak. Znaka pa ne moreš videti, če je na desni kolono tovornjakov. Tako, da te noben sodnik ne… ...prikaži več bo kaznoval zaradi tega.
Pri tem Darsu gre vse narobe teško jim je postaviti znak na levi in desni!! Moj znanec je dobil globo za vožnjo po avtocesti na katero je zaradi kolesarske dirke po Sloveniji bil usmerjen z strani policije!! In ne sano… ...prikaži več on policija je preusmerila VSE voznike na avtocesto,da so kolesarji lahko nemoteno vozili!! Mar to ni SRAMOTA Darsa??
Krivda za nastalo situacijo je tukaj deljena. Policaj na terenu najbrž ni vedel, da ne obstaja dogovor med policijo in DARS-om, da se promet preusmeri na AC. Pozabilo se je, da vsi nimajo vinjet, ker jih ne rabijo. Če bi… ...prikaži več se vaš kolega pritožil mislim, da bi uspelo, če ne drugače z odvetnikom ziher.
Takole pravi zakonodaja in predpisi: upravljavec ceste mora zagotoviti, da je prometna signalizacija ustrezno postavljena in vidna voznikom, ki jim je namenjena, če bi bilo mogoče dokazati, da znak ni bil viden voznikom na levem pasu, bi to lahko bil… ...prikaži več argument pri izpodbijanju globe. Zato kamero v avto!
Če je znak samo na desni, ga ne upoštevam. Nisem jasnovidec, da bi vedel, da je DARS zopet postavil še en neumen znak. Znaka pa ne moreš videti, če je na desni kolono tovornjakov. Tako, da te noben sodnik ne… ...prikaži več bo kaznoval zaradi tega.
Pri tem Darsu gre vse narobe teško jim je postaviti znak na levi in desni!! Moj znanec je dobil globo za vožnjo po avtocesti na katero je zaradi kolesarske dirke po Sloveniji bil usmerjen z strani policije!! In ne sano… ...prikaži več on policija je preusmerila VSE voznike na avtocesto,da so kolesarji lahko nemoteno vozili!! Mar to ni SRAMOTA Darsa??
Krivda za nastalo situacijo je tukaj deljena. Policaj na terenu najbrž ni vedel, da ne obstaja dogovor med policijo in DARS-om, da se promet preusmeri na AC. Pozabilo se je, da vsi nimajo vinjet, ker jih ne rabijo. Če bi… ...prikaži več se vaš kolega pritožil mislim, da bi uspelo, če ne drugače z odvetnikom ziher.
Kimberley-Echo Hvala za odgovor.