Iz leta v leto to ni rešitev. Prenove morajo biti načrtovane in usklajene. Ne pa da se vsakih nekaj km kokr neki dela, v bistvu so pa samo zapore konkretnega nic. Eno delovanje, ki naj se konča z delom v… ...prikaži več treh izmenah in potem naslednje...delaxse kako tudi v zimskem času pod ogrevanih šotori. Pa kazni pedali za zavlačevanje rokov dokončanja. Nobenih aneksov in podaljsevanj. Pa ne dela se v času turistične sezone. Potem bo morda vinjeta upravičena. Raje plačam polno ceno in se vozim normalno kot d
Za te naše “ceste“ ne bi smali plačevati nič,ker se po njih voziš kot po kolovozih,vsakih 200 metrov je drugačna omejitev,vsepovsod se eni naslanjajo na lopato,in čakajo da mine 8 ur,narod je živčen začne gonit vsepovprek,potem pa ti rečajo da… ...prikaži več moraš vožnjo prilagoditi razmeram,pa do kdaj mamo jim
Absolutno preveč odprtih delovišč naenkrat. Potem so pa vsepovsod zastoji, delavcev premalo, dela se vlečejo v nedogled in še in še. Strategija ministrstva je nikakršna!!!
Smer, ki jo je nakazala prejšnja vlada, je zgrešena. Kar sicer ne garantira, da bo sedanja ubrala kako drugo, ker so postopki utečeni in bi verjetno še kak zakon bilo potrebno spremeniti, da bi lahko bilo drugače. Raje boljšo storitev… ...prikaži več za več denarja, kot storitev, ki skoraj ne obstaja in manj denarja. Avtoceste bo v enaki meri treba obnavljati vsako leto. Bolje bi bilo pohitriti in žal podražiti obnovo z delom z več izvajalci kot populistično nižanje cene storitve.
Glede na to, da je sedanja vlada nastala na lažeh in zavajanju, .... ni prav nobenega razloga, da bi se držali česarkoli kar so obljubili. Kjer pridejo na oblast stranke brez vsake morale ali občutka sramu, je pač tako.
ce smo ze ravno pri vinjeti, dalec najbolj neposten nacin obracuna. 80% voznikov dubvencionira 20% ostalih. edin posten obracun je po km. pa naj delodajalec delavcu placa te jebene potne stroske.
zakaj tocno mislete, da se pričakuje da jih bodo podalšal oz. pocenil? pa ravno ti ki so zdej na oblasti so bli najbl glasni da je to bil zglj predvolilni bomboncek in da ni nobene potrebe po temu!
Iz leta v leto to ni rešitev. Prenove morajo biti načrtovane in usklajene. Ne pa da se vsakih nekaj km kokr neki dela, v bistvu so pa samo zapore konkretnega nic. Eno delovanje, ki naj se konča z delom v… ...prikaži več treh izmenah in potem naslednje...delaxse kako tudi v zimskem času pod ogrevanih šotori. Pa kazni pedali za zavlačevanje rokov dokončanja. Nobenih aneksov in podaljsevanj. Pa ne dela se v času turistične sezone. Potem bo morda vinjeta upravičena. Raje plačam polno ceno in se vozim normalno kot d
Za te naše “ceste“ ne bi smali plačevati nič,ker se po njih voziš kot po kolovozih,vsakih 200 metrov je drugačna omejitev,vsepovsod se eni naslanjajo na lopato,in čakajo da mine 8 ur,narod je živčen začne gonit vsepovprek,potem pa ti rečajo da… ...prikaži več moraš vožnjo prilagoditi razmeram,pa do kdaj mamo jim
Absolutno preveč odprtih delovišč naenkrat. Potem so pa vsepovsod zastoji, delavcev premalo, dela se vlečejo v nedogled in še in še. Strategija ministrstva je nikakršna!!!
Smer, ki jo je nakazala prejšnja vlada, je zgrešena. Kar sicer ne garantira, da bo sedanja ubrala kako drugo, ker so postopki utečeni in bi verjetno še kak zakon bilo potrebno spremeniti, da bi lahko bilo drugače. Raje boljšo storitev… ...prikaži več za več denarja, kot storitev, ki skoraj ne obstaja in manj denarja. Avtoceste bo v enaki meri treba obnavljati vsako leto. Bolje bi bilo pohitriti in žal podražiti obnovo z delom z več izvajalci kot populistično nižanje cene storitve.
Glede na to, da je sedanja vlada nastala na lažeh in zavajanju, .... ni prav nobenega razloga, da bi se držali česarkoli kar so obljubili. Kjer pridejo na oblast stranke brez vsake morale ali občutka sramu, je pač tako.
to si pa lepo opisal golobarjevo vlado, čisto natančno!!
Za naše avtoceste bi morali začeti pobirat parkirnine, ne pa cestnine !
Parkirnine so se dražje bi bli še na slabšem
ker drugje pa ni tko ane? hahahha sam veleopevano HR si poglejte...da o okolici Salzburga niti ne zacnemo. tudi nemska autobahn j eeno samo gradbisce!
Počakajmo, da Mosad pove kako bomo vozili v Sloveniji in za koliko.
ce smo ze ravno pri vinjeti, dalec najbolj neposten nacin obracuna. 80% voznikov dubvencionira 20% ostalih. edin posten obracun je po km. pa naj delodajalec delavcu placa te jebene potne stroske.
Pri plačevanju vode in elektrike tudi plačuješ omrežnino pa če jo rabiš ali ne. V razmislek!
jakec kratka pamet - koliko stvari plačujemo, pa jih ne potrebujemo.
A bo veljalo tudi za nazaj, ker sem jo moral kupiti?
zakaj tocno mislete, da se pričakuje da jih bodo podalšal oz. pocenil? pa ravno ti ki so zdej na oblasti so bli najbl glasni da je to bil zglj predvolilni bomboncek in da ni nobene potrebe po temu!
Ne bodo pocenili, plešasti jastreb je že povedal da ni denarja in da mora poplačati svoje upnike.
Seveda ni denarja, če je pa golobarjeva razsipniška vlada porabila še tisto, česar ni.
član koalicije je sam izjavil, da v blagajni se nikoli ni bilo tako dobro stanje in toliko denarja.....
Če so to že Janševi povolilni bombončki, kakšni bodo šele predvolilni, vsak bo prejel plačo za eno leto vnaprej, potem pa prst v rit.
Moji navigatorji so vsi nastavljeni na izogibanje cestnin!