Slovenija

Ministrstvo: Pričakujemo znižanje cen vinjet ali njihovo podaljšanje

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alex4 10:27 05.junij 2026.

    Iz leta v leto to ni rešitev. Prenove morajo biti načrtovane in usklajene. Ne pa da se vsakih nekaj km kokr neki dela, v bistvu so pa samo zapore konkretnega nic. Eno delovanje, ki naj se konča z delom v ...prikaži več treh izmenah in potem naslednje...delaxse kako tudi v zimskem času pod ogrevanih šotori. Pa kazni pedali za zavlačevanje rokov dokončanja. Nobenih aneksov in podaljsevanj. Pa ne dela se v času turistične sezone. Potem bo morda vinjeta upravičena. Raje plačam polno ceno in se vozim normalno kot d

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:34 05.junij 2026.

    Za te naše “ceste“ ne bi smali plačevati nič,ker se po njih voziš kot po kolovozih,vsakih 200 metrov je drugačna omejitev,vsepovsod se eni naslanjajo na lopato,in čakajo da mine 8 ur,narod je živčen začne gonit vsepovprek,potem pa ti rečajo da ...prikaži več moraš vožnjo prilagoditi razmeram,pa do kdaj mamo jim

  • munja 12:14 05.junij 2026.

    Absolutno preveč odprtih delovišč naenkrat. Potem so pa vsepovsod zastoji, delavcev premalo, dela se vlečejo v nedogled in še in še. Strategija ministrstva je nikakršna!!!

  • Pepe007 08:24 05.junij 2026.

    Smer, ki jo je nakazala prejšnja vlada, je zgrešena. Kar sicer ne garantira, da bo sedanja ubrala kako drugo, ker so postopki utečeni in bi verjetno še kak zakon bilo potrebno spremeniti, da bi lahko bilo drugače. Raje boljšo storitev ...prikaži več za več denarja, kot storitev, ki skoraj ne obstaja in manj denarja. Avtoceste bo v enaki meri treba obnavljati vsako leto. Bolje bi bilo pohitriti in žal podražiti obnovo z delom z več izvajalci kot populistično nižanje cene storitve.

  • mph2 13:37 05.junij 2026.

    Glede na to, da je sedanja vlada nastala na lažeh in zavajanju, .... ni prav nobenega razloga, da bi se držali česarkoli kar so obljubili. Kjer pridejo na oblast stranke brez vsake morale ali občutka sramu, je pač tako.

    • munja 16:39 05.junij 2026.

      to si pa lepo opisal golobarjevo vlado, čisto natančno!!

  • sandi76 09:02 05.junij 2026.

    Za naše avtoceste bi morali začeti pobirat parkirnine, ne pa cestnine !

    • miha.z 09:18 05.junij 2026.

      Parkirnine so se dražje bi bli še na slabšem

    • 4krogci 11:26 05.junij 2026.

      ker drugje pa ni tko ane? hahahha sam veleopevano HR si poglejte...da o okolici Salzburga niti ne zacnemo. tudi nemska autobahn j eeno samo gradbisce!

  • Avatar malonaokoli
    malonaokoli 08:08 05.junij 2026.

    Počakajmo, da Mosad pove kako bomo vozili v Sloveniji in za koliko.

  • jakec1575 09:47 05.junij 2026.

    ce smo ze ravno pri vinjeti, dalec najbolj neposten nacin obracuna. 80% voznikov dubvencionira 20% ostalih. edin posten obracun je po km. pa naj delodajalec delavcu placa te jebene potne stroske.

    • Avatar torolino
      torolino 11:51 05.junij 2026.

      Pri plačevanju vode in elektrike tudi plačuješ omrežnino pa če jo rabiš ali ne. V razmislek!

    • munja 16:41 05.junij 2026.

      jakec kratka pamet - koliko stvari plačujemo, pa jih ne potrebujemo.

  • bandit 15:53 05.junij 2026.

    A bo veljalo tudi za nazaj, ker sem jo moral kupiti?

  • 4krogci 11:24 05.junij 2026.

    zakaj tocno mislete, da se pričakuje da jih bodo podalšal oz. pocenil? pa ravno ti ki so zdej na oblasti so bli najbl glasni da je to bil zglj predvolilni bomboncek in da ni nobene potrebe po temu!

    • bandit 15:54 05.junij 2026.

      Ne bodo pocenili, plešasti jastreb je že povedal da ni denarja in da mora poplačati svoje upnike.

    • munja 16:43 05.junij 2026.

      Seveda ni denarja, če je pa golobarjeva razsipniška vlada porabila še tisto, česar ni.

    • 4krogci 17:30 05.junij 2026.

      član koalicije je sam izjavil, da v blagajni se nikoli ni bilo tako dobro stanje in toliko denarja.....

    • Jernej65 23:27 05.junij 2026.

      Če so to že Janševi povolilni bombončki, kakšni bodo šele predvolilni, vsak bo prejel plačo za eno leto vnaprej, potem pa prst v rit.

  • Toma 07:39 05.junij 2026.

    Moji navigatorji so vsi nastavljeni na izogibanje cestnin!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.