Slovenija
6970 ogledov

Zakaj smo povsem pozabili na ta nacionalni zaklad?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:26 06.julij 2024.

    Krasne živali...ampak niso za hišne ljubljenčke. Trmast in ob napačni vzgoji nevaren..

    • Avatar Pavel Vodnjov
      Pavel Vodnjov 07:51 06.julij 2024.

      Ni res, ga ima znanec. Pes me je prvič videl in je bil zelo prijazen do mene, ko ni bil prisoten je ležal pri mojih nogah in se crkljal

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 08:12 06.julij 2024.

      Napisal sem ob napačni vzgoji....In morda je bil pes, ki si ga videl še mlad, pred spolno zrelostjo....

    • Puklastimiha 08:56 06.julij 2024.

      Tako kot o politiki, tako tudi o teh psih nimas pojma.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 09:04 06.julij 2024.

      Močan čredni nagon: Kraški ovčarji so bili vzrejeni za čuvanje črede, zato imajo močan čredni nagon in potrebo po vodenju. Neizkušeni lastniki lahko imajo težave pri vzpostavljanju pravilne dinamike in avtoritete. Velika potreba po aktivnosti: Ti psi so zelo energični ...prikaži več in potrebujejo veliko gibanja in mentalne stimulacije. Če njihove potrebe niso zadovoljene, lahko postanejo destruktivni ali razvijejo neželene vedenjske vzorce.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 09:05 06.julij 2024.

      Kraški ovčarji so inteligentni in samostojni misleci, kar pomeni, da se ne odzivajo vedno slepo na ukaze. Potrebujejo dosledno in potrpežljivo šolanje, ki ga neizkušeni lastniki morda ne bodo znali zagotoviti. Potencialna zadržanost do tujcev: Čeprav so običajno ljubeči do ...prikaži večo svoje družine, so lahko kraški ovčarji zadržani ali nezaupljivi do tujcev, kar zahteva pravilno socializacijo in vodenje.Tako stroka...

    • Puklastimiha 09:11 06.julij 2024.

      To si pa od nekje prepisal.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 11:19 06.julij 2024.

      Saj sem napisal spodaj, da tako pravi stroka....In sedaj lahko pogledaš še enkrat kaj sem napisal v prvem komentarju..

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:44 06.julij 2024.

      Ga imeli doma,super pes je bil,kot mladičku mu je en fant metal stalno kamne,si ga je zapomnil in samo njega ni pustil niti blizu,drgač pa je bil perfekten pes in dober čuvaj

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.