Zdravje
3852 ogledov

V intenzivni enoti UKCLJ necepljenih 94 odstotkov bolnikov

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 11:44 07.januar 2022.

    Bi banda lažniva povedala tudi, da veliko večino bolnikov na intezivi NE SMEJO cepiti, ker so prešibki...Tako ljudje v zadnjem stadiju raka uradno umirajo s Covidom in necepljeni..pravi dragulji za vašo zlagano statistiko...No, pa saj se ne čudim, sem se ...prikaži večse par dni nazaj vprašal kaj bodo počeli skrajneži iz stroke, ko bo očitno, da Omikron ni nevaren in cepivo nanj ne deluje....Takrat sem dejal, da bodo noreli in očitno se nisem motil...

    • jakec1575 12:00 07.januar 2022.

      Tidti, ki se jih ne cepi, dobijo zdravila. Ze v zgodnji fazi. Cepi se ze enkrat ali preboli. Ni enoznacnosti. So zdravi prebolevniki, ki so sli brez tezav in imas 40letnike zdrave, ki so hospitalizirani. Zmaga je hibridni boj,.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 12:22 07.januar 2022.

      Ja, ampak v zadnjem stadiju raka se ne daje nobenih zdravil proti Covidu.... Tako, da dam primer...Bolnik v poznem rakavem stanju pride na intenzivni oddelek se tam okuži s Sars-Cov2 in kasneje s Covidom tam tudi umre....Vodijo pa ga kot ...prikaži večt necepljenega Covid bolnika...Kdo je tu nor ovce bedaste...?!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 12:28 07.januar 2022.

      In zasledil sem nekje, da so na Danskem prepolovili število umrlih zaradi Covida samo s tem, da so poostrili diagnostiko oziroma definiranje zaradi česa so bolniki v resnici umirali..Tudi v ZDA so zaostrili kontrolo glede tega... Pri nas pa praktično ...prikaži večno ne umre nihče več razen necepljenih in še to samo zaradi Covida.....Res kakšne ovce morate biti, da nasedate tako prozornim rečem...Včasih se vprašam, če cepivo topi možganske vijuge ...

    • Avatar MS
      MS 13:01 07.januar 2022.

      lluckyss 12:28 7. januarja 2022. "In zasledil sem nekje....." RE: In slišal si nekje,,, in videl si nekje...! sretene daj ne serji tukaj, najdi si nekje nekakšno mediokritetno srenjo kjer jih boš lahko šopal s tvojimi fantazijami!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 13:25 07.januar 2022.

      Glej, še za vse kar sem objavil sem imel podlago, ne bluzim na pamet, zato se tisto kar napišem tudi uresniči...za razliko od lajanja naše poblaznele stroke....

    • Avatar R_D
      R_D 13:35 07.januar 2022.

      Bluziš na pamet 24 ur na dan, mi te pa plačujemo.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 14:13 07.januar 2022.

      RD, hvala...bo kaj regresa ;))

    • jakec1575 23:32 07.januar 2022.

      Luckiys ne ves pa koliko cepljenim je cepivo resilo zivljenje. Lepo se je prekuziti, ce nimas tezav. Vprasi tiste k so igral ruleto pa se ni izslo. Jaz poznam vsaj enega. 1leto zivljenja gre v nic. Dolga rehabilitacija. Idealnih resitev ...prikaži več ni. Ne trdim, da cepljenje nima zrtev. A statistika je na strani cepljenja. Vecina prebolevnikov si se ni pogledala srca, pljuc, ledvic, vranice.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 03:41 08.januar 2022.

      Ko bomo čez mnoga leta šteli mrtve, bomo šele vedeli resnico ali pa še takrat ne... Veliko vprašanje je, ali ne bi bilo bolje, če ne bi začeli s temi cepivi, ki ne zadostujejo niti definiciji pojma.....V Kongu z 0,5% ...prikaži več prelepljenostjo jih dnevno umira pol manj kot pri nas, pa jih je 45x več...Se bojim, da smo na "razvitem zahodu" zašli v začaran krog, namerno ali nenamerno...

    • Avatar MS
      MS 11:02 08.januar 2022.

      Znanstveniki poudarjajo, da visoke temperature ne bodo povsem ubile virusa in v popolnosti zaustavile pandemije. Vseeno pa so v trenutni zdravstveni situaciji dokazali da vsak dvig temperature za stopinjo ali dve upočasnil širjenje virusa s človeka na človeka! Temperature nad ...prikaži več 30 stopinj Celzija pa so lahko usodne za širjenje virusa. Sretene, ali si mogoče kje slišal kakšne so temperature tokom celega leta v KONGU?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:46 08.januar 2022.

      Si ti že slišal tudi za druge države ob ekvatorju, kjer so bolj precepljeni in imajo posledično velike probleme s Covidom...Poglej si na sledilcu cepec..

    • Avatar MS
      MS 11:59 08.januar 2022.

      sretene, spet tvoja dvojna morala! Ko ti paše trdiš da so vsi podatki o okužbah obolelosti in smrti prenapihnjeni in služijo ustrahovanju, drugič pa te iste podatke posreduješ kot dokaz tvojim trditvam! Ljudje ki se v različnih situacijah sami s ...prikaži večs seboj ne strinjajo so stvar za obravnavo v specijalnih ustanovah, ali pa so "vetrovniki" ki se obračajo po trenutnem vetru!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 12:15 08.januar 2022.

      In ti to svoje nakladanje na osebni ravni uporabljaš kot argument proti dejstvom ?!..Lahko greš težit komu drugemu...

    • Avatar MS
      MS 12:38 08.januar 2022.

      sretene, edina dejstva na katere imamo ljudje vpliv so: => 1) Če držiš distanco prenos ni mogoč! Če nosiš masko drugega ne moreš okužiti! 2) Če razkužuješ in redno umivaš roke ščitiš sebe in druge pred okužbo 3) Če se ...prikaži več ljudje ne zbirajo nezaščiteni in v večjih skupina prenos ni mogoč! In če bi vsi te ukrepe dosledno sprovajali kmalu nebi bilo več prenosa okužb! Velja za necepljene kot za cepljenef! => Sezonska njihanja temperatur pa tudi bistveno vplivajo na širjenje okužb!

  • Avatar pantani
    pantani 11:48 07.januar 2022.

    Še malo pa jih bo 110%.

  • Avatar Leon
    Leon 12:43 07.januar 2022.

    Koliko je necepljenih zdravstvenih delavcev v UKCLJ ?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 13:03 07.januar 2022.

      Toliko kot pri cepljenju proti gripi leta 2018 in prej.....Manj kot 10% ..

    • miha038 13:13 07.januar 2022.

      Misliš manj kot 10 % je cepljenih. Med sestrami je zelo mala precepljenost.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 13:19 07.januar 2022.

      Ja seveda, v UKC lj nikakor niso mogli doseči precepljenosti osebja nad 10 %...In cepil se je predvsem nižji kader, ker je bilo cepljenje brezplačno, tista leta je bilo za "navadne smrtnike" še plačljivo..

    • mph2 22:36 07.januar 2022.

      Uaa, ... iz katere globine debelega črevesa vlečeta te vajine izmišljotine, mi res ni jasno.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 03:48 08.januar 2022.

      mph2.....Glej tu na hitro en članek na splošno o tem problemu slabe precepljenosti zdravstvenih delavcev proti gripi....pri Covidu seveda ni nič bolje, mimo se špricjo tako, da drsi po tleh....;))...https://old.delo.si/prosti-cas/zdravje/zdravstveni-blog-kovaceva-kobila-je-vedno-bosa.html

  • miha038 13:11 07.januar 2022.

    Zanimivo. jaz poznam samo cepljene, kateri zbolijo. Necepljeni smo vsi zdravi. Res nekaj ne štima.

  • igorgeus 10:12 09.januar 2022.

    Vsi nonstop s cepljenimi in necepljenimi operirajo, kaj pa prebolevniki?

  • igorgeus 10:11 09.januar 2022.

    Ce bi cepivo dejansko delovalo, ne bi smel biti nihce cepljen na intenzivi.

  • Dusan12 12:13 07.januar 2022.

    Lidija pa še kar vstaja in izigrava predpis o maskah, maske iz starih preperelih kombinež ne zadostujejo trenutnim predpisom, a ona kljub temu z zobmi nad mehak kurac

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.