Slovenija
27857 ogledov

V jami blizu Cerknice ujeta tričlanska družina

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dare326 09:38 07.januar 2024.

    Bom malo pameten. Zakaj sta vodiča rinila v jamo, če je znano, da se jamski sistemi ob dežju napolnijo z vodo? Izkušnje, odgovornost?

    • Ender3 15:42 07.januar 2024.

      Vodiča sta bila pametna na neposreden način preverjala svoje izkušnje in odgovornost. Dosegla pa, popoln fiasko! Glavno, da imata licenco.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:24 07.januar 2024.

    Koliko stane tako reševanje,in kdo plača,sam vprašam za prjatla

    • SlavkoKrizman 09:42 07.januar 2024.

      Večina reševalcev so prostovoljci. Torej delajo BREZPLAČNO.

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:52 07.januar 2024.

      Bencin in oprema so pa zastonj ane

    • SlavkoKrizman 10:34 07.januar 2024.

      Ne bluzi brezveze. Oprema je, uporablja se jo za reševanje ljudi in imetja. Če pa znaš ti reševat stvari brez opreme, bi pa to rad videl.

    • rd2dmk2 11:09 07.januar 2024.

      hm omenjena je civilna zaščita. kot jemeni znano ta oraganizacija ni v celoti na prostovoljni osnovi. štrom menda tudi ni šenkal sveti duh, pa bencin, mislim da mcdonalds ni doniral nič, torej se kaj nabere pod račun. nevem pa zakaj ...prikaži več rinejo ko jenapoved poplave ? mogoče so pa imeli kakšen adrenalinski načrt pa se j malo sfižil.

    • Ender3 15:39 07.januar 2024.

      Stane spet z prazno glavo nekam leze.

    • SlavkoKrizman 15:46 07.januar 2024.

      Očitno ste tukaj vsi brez napak v življenju in niste zajebali niti eno stvar, čestitam.

    • rd2dmk2 17:54 07.januar 2024.

      slavko ma priznam, da sem zajebal celo argentino, da sem kriv za gazo in ukrajino, ampak jikol pa nisem fehtal da me kdo pride reševat. čemu zdej kličejo na pomoč, če so profiji in so vedel da jih bo voda ...prikaži veča zalila. me zanima slavko kaj bi dejal na vse pijance, ki jim je treba želodec pumpat. veš to ni zastonj...mislim pumpat želodec

    • SlavkoKrizman 18:00 07.januar 2024.

      rd2dmk2....povej raje kaj si res zajebal pa da vidmo, če bo treba tudi tebi zaračunat

    • rd2dmk2 18:06 07.januar 2024.

      slavko tist kar sem zajebal sem tud sam plačal, razen, če ti sedaj nisi tako darežljiv pa poglihaš, upam da si tolk dobre volje da bi še obresti primaknil.

    • SlavkoKrizman 20:06 07.januar 2024.

      moj point: vsi kdaj zajebemo...ni treba iz tega dramo delat...

    • rd2dmk2 20:55 07.januar 2024.

      moj point, seveda vsi kdaj zajebemo, sam , ko zajebemo bodmo tiho in plunmo v roke pa se potegnemo iz blata, razen če nisi nek prdonja, ki rabiš celodnevno reklamo.

  • Avatar Leon
    Leon 10:12 07.januar 2024.

    Šlo naj bi za dva vodiča in tričlansko družino...takšne vodiče kaznovat in dosmrtno prepovedati članstvo v društvu .

  • rd2dmk2 11:13 07.januar 2024.

    če je šofer avtobusa malo pod gasom ga tole kaj. tukaj pa vodnik je malo čez les pa ga doleti kaj ? verjetno so šli malo vroč selfi delat, pa je šlo neki narobe. al pa ni blo dost razsvetljave ...prikaži več za tisit pocen mobilc. zdej bo pa krasna fotka, pa še maladrenalina z kakšnim uniformirancem. no ja saj majo tile prostovolci vsaj razlog da pobegnejo od likalnika in metle in grejo v naravo eni v gore reševat zasite pod plazom, drugi pa malo pod zemljo. doma pa mulci sami na konzolah?

  • slopubec 10:30 07.januar 2024.

    Tema dvema je potrebno odvzeti dovoljenje za vodenje. Napovedi so bile že celi teden, da bodo padavine.

  • caa4c2cc05b8f086d7df790139b3e96ffd6c4e9a 10:12 07.januar 2024.

    Vodič za par deset evrčkov pozabi na nevarnost, reševanje je pa itak GRATIS!

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 11:29 07.januar 2024.

    Notr nej jih pustijo, samo enkrat na teden naj jim po vodi spustijo pir pa sendvič!! Una klošarja od vodičev naj pa začneta uporablajt labradorca in belo palico!

  • www 11:45 07.januar 2024.

    Sami so sli not, sami naj pridejo ven.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.