Za levazarje denar raste na drevesu! Gospodarstvo pa naj se jebe za mezde in plačuje sindikalne članarine! Drek od dreka!
Kje so pes, driska pa e3 z blesavim komentarjem za posledice v proračunu?
Pes je dobil drisko ker je vitamin E3 požrl!
A bodo spet denar od dolgotrajne oskrbe jemali, kot so že
Janšisti hitijo z novo vlado, da bi se še zadnji ukrep odhajajoče vlade prilastili..
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Za levazarje denar raste na drevesu! Gospodarstvo pa naj se jebe za mezde in plačuje sindikalne članarine! Drek od dreka!
Kje so pes, driska pa e3 z blesavim komentarjem za posledice v proračunu?
Pes je dobil drisko ker je vitamin E3 požrl!
A bodo spet denar od dolgotrajne oskrbe jemali, kot so že
Janšisti hitijo z novo vlado, da bi se še zadnji ukrep odhajajoče vlade prilastili..