Slovenija /slovenija/crna-kronika
29 ogledov

V kopalni kadi jo je ubil iPhone

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Nikita 18:28 13.februar 2015.

    Žurnalček, mene so tega naučili starši, pa tudi v šoli to poudarjajo. Problem je v tem, da starši svojih otrok ne naučijo, da so kdaj pa kdaj tiho in da poslušajo. Tako so pa takoooo "pametni" in se samo derejo. ...prikaži več Potem jih pa ta njihova "pamet" stane življenja. Davek na neumnost - ergo, bolj si neumen, višjega plačaš.

  • kapibara 13:08 13.februar 2015.

    To je pa samo možno v Rs + blondinke...

  • Žurnalček 17:28 13.februar 2015.

    Ne bi rekel niti slučajno! Če se pri fiziki v šoli tega ne naučijo , potem je tale sistem za en velki K. Kje drugje naj se otroci naučijo smrtonosnosti elektro naprav , če ne v šoli !!!!!Naj jih ...prikaži več mogoče starši ekonomisti ali prevajalci podučijo o tej smrtno nevarni pasti ???

  • zdrej 00:10 14.februar 2015.

    Ni mi jasno, a so imeli podaljšek do kadi? Ker drugače skoraj ne more priti do takega dogodka. 5V je le malo premalo za preboj.

  • iravadi 07:41 14.februar 2015.

    Važno je, da ga je vzela v roke med tuširanjem...

  • asmas 20:31 14.februar 2015.

    zdrejpolnilci niso več to kar so nekoč bili-Današnji polnilci imajo v škatlici dva kondezatorja in dva tranzistorja...Pri stiku z vodo ta elktronika ne prenese napetosti in v trenutku stika požene naprej vseh 220 voltov

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:28 13.februar 2015.

    Mislm..kak so lahk starši tok nemarni da ne naučijo otrok niti najosnovnejših veščin. Taki starši ne bi smel imet otrok. Če nisi skrben nisi primern za starša. Mi je prov žal ampak tko je. Imet otroke ni samo pravica je ...prikaži več tud dolžnost.Je pa res škoda ker taka traparija potem vzame življenje...

  • Žurnalček 17:23 13.februar 2015.

    Jaz sem moral svoja skoraj skloftat , predno sem jih naučil , da se fen ,radio ,telefon priključi samo v vtikač zunaj -pri vratih kopalnice- , zaradi dolžine kabla , pa ne dosežejo nobene vode v kopalnici ! In še ...prikaži veče nekaj je . Pri vsej tej uporabi , mora obutev imeti na podplatih GUMO ali PLASTIKO , ne pa da bosi hodite po ploščicah , medtem ko se fenamo ali upotabljamo karšnokoli drugo elektro napravo !

  • kapibara 06:09 14.februar 2015.

    Jas sem pa svoji to lepo razližil in je začuda sprejela- razumela!!-( brez grožen) fena se pa pred TV.. :-o .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.