Zdravje /zdravje/aktualno
1974 ogledov

Pretres v ZD Ljubljana: 2500 otrok od danes brez pediatra

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 14:33 30.avgust 2024.

    Malo več kot desetletje so govorili kako hudo bo, ko je odšla ena iz medicine dela in ena okulistka delat h kolegom privat... Pa so ob letu obsorej prišle nazaj, ker je bilo potrebno delat drugače kot so bile vajene. ...prikaži več Tudi dandanes, dvoživke popoldne delajo za keš, če bi pa morale delati za normo in poln delovni čas bi kmalu prikrevsljale nazaj v mirne vode, kajne? Pa vso srečo obema v ''biznisu'', starši pa pamet v roke, zzzs časti tujino..................

  • Plavi-mil 14:36 30.avgust 2024.

    Hvala taubi, hvala za tvojo aroganco in nesposobnost , hvala !!!!!!

    • mph2 15:25 30.avgust 2024.

      Ma kaj ne poveš, če si pozabil, tvoj firer začel uničevanje javnega zdravstva, sekta Fides pa samo nadaljuje to. Samo njemu gre "zahvala" za vse kar imamo danes. No, resnici na ljubo, Golob je naredil največjo napako, ko je postavil ...prikaži večil Loredana na najbolj neprimerno mesto zanj, prav tako pa drži blizu sebe oz. drži ministrica zraven en kup kadrov, ki nimajo nobenega interesa do javnega zdravstva, saj so pojem dvoživkarstva. Ne, z Golobom nisem zadovoljen, žal ni pa drugega trenutno.

    • Plavi-mil 15:54 30.avgust 2024.

      Kreten. začni živeti v 21. stoletju, ne v letu 45, cuzializma ni več, zastonj se še mačke ne gonijo, plačajo naj jih, ne pa da sam sebi fila žepe, strezni se ti uporabni idiot od 400 tisočev, kateri ste z ...prikaži več njegovo izvolitvijo Slovenijo pripeljali na rob bankrota.

    • Ender3 16:03 30.avgust 2024.

      Plavi-mil👎 ti si maloumno komentiranje pripeljal do meje kretenizma..Jasno pa je, da boš s tem naslavljal in obtoževal druge..Živiš pač v noriškem kraljestvu princa teme..

    • timja 17:00 30.avgust 2024.

      jenul in njegov mentor prva dvoživka slovenije jih bosta zdravila- zastonj!!!!

    • Ender3 21:00 30.avgust 2024.

      timja podobno bo dr.Forte reševala vse neozdravljivo trpeče bolnike. Lajšanje bolečin z politično besedo je njena specijalnost..Ne zaupa pa evtanaziji.

  • Ender3 16:07 30.avgust 2024.

    Dosedanji sistem in politizacija zdravstva to omogoča. Dokler bodo svetovalci Marušič, Bitenc, Loredan ipd.bo ostal status quo. Javnost ve, kje srž problema, a kdo bo tisti, ki bo resnično zgrabil bika in Fides za roge..

    • mph2 17:31 30.avgust 2024.

      Odlično povedano, samo Fidesovci pa ti lahko talajo minuse. Te vsaj spremljajo. :-)

    • Ender3 20:55 30.avgust 2024.

      mph2 psst naj ti zaupam, da pljuvam v lastno skledo..Ampak nekoč med nami tega no bilo. Veliko je bilo vpliva vere, politike skoraj nič..Danes je politika prevladala tudi med verujočimi zdravniki. .

  • mph2 15:22 30.avgust 2024.

    Ne pozabit, privatizacija se je začela z Gargamelom. Prst je možno uperiti samo tja.

    • Ender3 15:57 30.avgust 2024.

      Natančno s ministrom Bručanom. On je izvirni greh privatizacije v Zdravstvu..

  • suineg7878 14:53 30.avgust 2024.

    En zastonjski nasvet za razbremenitev pediatrov... Prenahjte s cepljenjem otrok. JZAMP namreč meni, da bi, če bi javnost dobila popoln vpogled v vso dokumentacijo povezano z registracijo cepiv, precepljenost padla oziroma bi se zaupanje v dogmo zmanjšalo..... P.S. necepljeni otroci ...prikaži več so bolj zdravi od cepljenih.

    • Plavi-mil 15:56 30.avgust 2024.

      Vsi smo bili cepljeni in smo še živi, danes pa zaradi vas anticepilcev otroci umirajo.

    • Ender3 16:12 30.avgust 2024.

      Plavi..., če govoriš o svojem imenu si verjetno cepljen s posebno vakcino populizma in politične propagande maloumja..In životaril boš, dokler nam ne bodo vsem onemogočili komentiranje.

  • pecnik 14:41 30.avgust 2024.

    Pozdravljeni, moje ime je Kristene Bella, stara sem 60 let in trenutno sem bolna. Glede na svojo starost in trenutno zdravstveno stanje bi rada donirala 320.000 € za svojo nepremičnino. Imam veliko vsoto, ki bi vam jo rad dal na ...prikaži veča razpolago z donacijo, da bi vam omogočila izvajanje del dobre volje. Če ste zainteresirani, mi pišite na moj e-mail: kristenebella@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.