Magazin /magazin/film-glasba-tv
52 ogledov

"V Nino sem se zagledal"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 19:12 07.februar 2014.

    haha ta alan :D :D da ga nebi znao skupo bi ga platio =) =)

  • Marko Slovenia 02:26 08.februar 2014.

    aliG: go back to slovenia :)

  • Mrcina 09:58 07.februar 2014.

    Slučajno sem včeraj gledala to oddajo. Alan se mi je zdel od vseh treh moških najbolj zanimiv. Privlačen, lepo grajen, prijeten glas ima, zanimiv stil oblačenja, skratka urejen moški. Ampak Alan zgleda tako popoln. Izklesan , lep, prijeten. Taki moški ...prikaži veči so v večini samovšečneži, vase zaljubljeni, samo oni imajo prav in ko pride do majhnega neomembe vrednega prepirčka , ponavadi rečejo, da mu ni problem takoj druge dobiti itn, tega pa ženske ne potrebujemo. So pa izjeme, ki niso tako nadute. Morda je pa Alan res eden od teh prijetnih in normalnih. Jaz živim s svojim "Adonisom " že nekaj let in se nimam kaj pritoževat, sem ponosna na to, kako mu mimoidoče ponujajo lepe poglede in ga opazujejo kjerkoli sva. V primeru, da bi bila pa sama, bi pa Alana z veseljem spoznala. Tako da samskim puncam lahko povem, naj se ne izogbajo vez z vizualno popolnimi , niso vsi "zagamani in bedaki ".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.