Slovenija
4864 ogledov

Policistom je prekipelo: V ponedeljek začnejo z ukrepi, nato še stopnjevanje

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 13:13 16.november 2018.

    Za šminkiranje in preseravanje že sedaj preveč dobijo, razen redkih izjem.

  • Avatar jezeran
    jezeran 13:13 16.november 2018.

    Kdo jih pa sili delati v teh pogojih in za tak "mali" denar, naj gredo v proizvodnje, pa tam gurajo za minimalca v treh izmenah vsak dan. Vsak ima svobodno izbiro, kaj in kako bo delal, nihče nikogar ne sili. ...prikaži več Samo JU nas posiljuje s svojimi zahtevami

  • alfagirl 13:31 16.november 2018.

    Policisti imajo v primerjavi z drugimi poklici v Sloveniji normalne plače, K plači morajo upoštevati tudi uniforme,temu primerno imajo manjše stroške za oblačila in obutev. Ne morejo primerjati svoje plače s plačami policistov v drugih državah, ker tudi drugi poklici ...prikaži več nimajo primerljivih plač z drugimi državami.

  • tomaz 11:35 16.november 2018.

    Poznam nekaj policistov, pa nihče nima manj kot 1300 EUR neto prejemkov na plačilni listi (plača + dodatki). Res je, da to ni veliko za njihovo delo in odgovornost, samo če primerjamo ostale primerljive poklice, le ti dobijo povprečno manj. ...prikaži večrečno manj. Če je pa osnovna plača premala v primerjavi z celotnim neto mesećnim izplačilom, naj pa sami pri sebi uredijo.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 11:03 16.november 2018.

    nove avte so dobili pa uniforme pa še jim ni dosti, drgam naj grejo delat če jim kaj ni prav

    • Avatar olor
      olor 11:46 16.november 2018.

      Ja ti si pa res en Darko Cepec.

    • Avatar Leon
      Leon 14:39 16.november 2018.

      @olor.....v Avstriji iščejo delavce vseh resorjev ,ki so pripravljeni delati in ne filozofirati !

  • borut08 13:35 16.november 2018.

    Ko sem grdo pogledu lopova prisesanega sicer sina bivsega vplivnega rdecega direktorja(Forum 21)me je takoj obiskala policija(Lasko)ko pa sem sam zelel podati ovadbo na PP.Celje jo pa niso hoteli sprejeti oz.so jo sele po pritozbi na MNZ.Dejstvo je da policija ...prikaži več oz.drzava sciti lopove in se ukvarja z drugace mislecimi in ne morejo zahtevati visje place,ce scitijo lopove zaradi katerih smo vsi prikrajsani.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 16:33 16.november 2018.

      Lopovi jim dajejo plačo. Ampak policisti se ne zavedajo da so v službi ljudstva. Lopovi so samo posredniki, katere itak ni poklicalo ljudstvo na oblast.

    • borut08 19:37 16.november 2018.

      Ljudstvo podpira lopove ze 27 let in rdeci lopovi so si ob osamosvojitvi naredili drzavo po svoji meri in z ustrahovanjem spletkarjenjem,lazmi,terorjem itd unicijo in utisajo drugace mislece tako,da vse tece po ustaljeni praksi in najvec zaslug ima pri tem ...prikaži več policija,da se nas drugace mislece utisa.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:38 16.november 2018.

      borut08@upam,da tist 08 ne pomeni tvojega IQ-ja??

    • borut08 09:56 17.november 2018.

      Nebi vedu?Ampak jaz ne podpiram lopovov kot ti to je dejstvo.Si policaj?

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 21:03 18.november 2018.

      Borut, kdo podpira lopove? 10% ljudi, ki jih je šlo volit? Al tisti 75%, k so se odločli za bojkot volitev, kot zaušnico vladnikom? Se pa strinjam z ostalim. Mediji so lutke levih in desnih, ki v zakulisju skupaj žurajo ...prikaži več in pijejo, kupčkako glasove in denar. 10% folka še zmer naseda. Ostalih 15% pa jih voli zelo razdrobljene nestrankarske kandidate, ki imajo namen kaj premaknit ampak ker jih je toliko, ne morejo doseči kvote za v parlament.

    • borut08 20:09 19.november 2018.

      Vsi ste eno in isto oz.velika vecina lopove podpitate to je tradicija in vzorec se iz komunizma drugi pa morajo delati in ziveti kakor jim drzava,politika,policija diktira in jaz,ki se ne podrejam in nisem tiho tako vsi nastopate proti meni ...prikaži več in podobnimeni pac prostovoljno drugi pa prisilno.Komunizem po komunizmu in diktatura!

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 20:22 19.november 2018.

      Borut - jst se ne čudim da je v Sloveniji tako kot je. Ljudje, ki se zavedajo kupčkanja levih in desnih za opeharjenje ljudi se pa pol še obrnete proti nam, ki enako mislimo. Slovenec Slovencu najhujši sovražnik al kako že?

  • ton 14:37 16.november 2018.

    če bi jaz štrajkal v podjetju v katerem sem zaposlen, bi se mi zahvalili na nadaljnjem sodelovanju, pa četudi bi se opravičil za nevšečnosti

  • miki1234 14:39 16.november 2018.

    kofetkarji/policisti imajo še prevelike plače glede na neefektivnost ...

  • zmago 12:36 16.november 2018.

    Kot prvo je Žurnal24 navedel laž, da je bila februarska stavka prekinjena in da je ta zdaj druga. Čisto zavajanje javnosti. Stavka je bila "zamrznjena", ker ni bilo vladne strani, proti kateri bi bili stavkovni ukrepi upirjeni. To je čista ...prikaži več logika. Glede Darkovih očitkov o novih avtomobilih in uniformah pa je tako: uniforme so bile še iz JUGE in zato je bila sprememba nujna, avtomobili pa sploh NISO policijski

  • antitrust 15:01 16.november 2018.

    Filc Škofja Loka, delavci v proizvodnji 1300€

  • zmago 12:47 16.november 2018.

    Tomaž ti pa tudi bedarije kvasiš! Policijska plača sploh NI primerljiva z nobeno drugo, ker policijski poklic NI primerljiv z nobenim drugim. Ta poklic je UNICUM in brez njega ne bi obstala nobena družba, ker osnova vsake družbe je zagotavljanje ...prikaži več osnovne varnosti za njene člane, to pa dela policija. Rad bi videl tiste, ki so za tebe primerljivi, če bi bili pripravljeni skoraj da z vsakim korakom na ulici riskirati svoja življenja ... zakaj neb stopili v drek, ki ga morajo policisti žreti vsak dan

    • miki1234 14:38 16.november 2018.

      LOL slovenski kofetkarji/policisti v sloveniji ne riskirajo življenj. Tudi ko dobijo dokaze servirane pod nos se jim ne ljubi dvignit riti iz pisarniškega stolčka in preverit kaznjivega dejanja. O varnosti ne bi zgubljal besed... na kraj nesreče vedno pridejo prvi ...prikaži več rešilec, nato gasilec, policiste se vedno čaka.

    • Avatar Leon
      Leon 14:41 16.november 2018.

      @zmago ........kdor se odloči za takšen poklic tega ne počne zaradi denarja ampak iz nekega drugega višjega cilja . Vsak ne more biti policaj in ne vojak !

    • Boštjan Bratina 16:07 16.november 2018.

      Leon, sej se hecaš a ne... zaradi višjih ciljev, Katerih? A da imaš dovolj, da normalno živiš?

    • zmago 16:41 16.november 2018.

      miki1234 tudi ti nimaš pojma. Zakaj policaji niso takoj na kraju? A tvoje možganske celice ne znajo sprocesirati podatka, da je policajev premalo in da tako pozno pridejo, ker morajo najprej še pijanega domačega nasilneža v pridržanje peljat, pa vlom ...prikaži več v hišo obravnavat ... ja tako je to, če imaš samo eno patruljo za tri občine oziroma za 38.000 občanov. Delaš lahko samo eno zadevo na enkrat in zato so tudi pri policiji čakalne vrste

    • miki1234 17:26 16.november 2018.

      @zmago -> morda nekoč... zdaj jih je še preveč. eni imajo na postaji celo čas gledat filme v času službe. očitno nekaj ni vredu z razporedom nalog in dela... in ni samo ena pratrulja kot ti pišeš, ampak jih je ...prikaži več vsaj 5 na tako število...

    • Vesna Dolšak 00:32 17.november 2018.

      Marička, ste eni pametni. Me zanima, kakšni policisti bi bili vsi vi, ki tu pametujete. Ko bo pa kakšna nesreča ali vlom ali karkoli podobnega, pa nikar ne kličite 113, pokličite predsednika vlade, bo on priletel in reših zadeve.

    • Avatar Leon
      Leon 19:24 17.november 2018.

      @Vesna .........zakaj pa jih potem plačujemo ? Ali naj pokličejo Borata ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.