Slovenija
13341 ogledov

Vabijo, da zamenjate zavarovalnico, a podražitve ne izključujejo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • midos 08:07 02.avgust 2019.

    ....če so dali 5,76 miljona za Vzajemnino promocijo,se pravi da je vsak zavarovanec plačal cirka 6 eur za njihovo reklamo.,kje so pa še plače in tekoči stroški.To bando zavarovalniško terba pod nujno(g.Mesec) ukiniti.

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 09:02 02.avgust 2019.

      Pod tole se takoj podpišem!!! Zavarovalnice in banke so največja drhal.

    • cogocogo 09:56 02.avgust 2019.

      najbolj posteno bi bilo da to pobira zdravstvena zavarovalnica kjer smo vsi zavarovani ,,to jim ne bi prineslo nobene delavne obremenitve in pocenilo to dodatno zavarovanje ,,tako pa vzajemna redu krdelo birokratov ki so zelo lepo plačani ali preplačani za ...prikaži več tako malo dela ,,in kje so še stroški vseh pisarn po deželi ,,ze vsaka večja vac ina to poslovalnico llkoliko požro vsega nabranega samo plače in stroški teh zaposlenih,,vsaj polovico,,da ne rečem kaj grdega na račun vodstva vzajemne ki kasira

    • Kmodri 10:09 02.avgust 2019.

      Sodrga kapitalistična!

    • fiston 16:52 02.avgust 2019.

      To ne vem koliko so dali, je pa praktično vsak mesec, reklama zraven še za kako zavarovanje. Parkrat je bila že tudi pogodba zraven za zavarovanje, tako da če si malo naiven, lahko tudi ono podpišeš, ker misliš, da je ...prikaži več kaka sprememba za dopolnilno zavarovanje. Verjetno to financirano iz skupne malhe, čeprav iz dodatnega zavarovanja ne bi smeli.

  • Avatar vec
    vec 13:40 02.avgust 2019.

    Eu je naše vlade ene 3 mislim do sedaj OPOZORILA, da to dodatno sploh ni LEGALNO, tako so rekli naj ukinejo dodatnega ali obveznega, pa se ni nič premaknilo.

  • Vesna Dolšak 16:32 02.avgust 2019.

    Pokvarjenci.

  • Jambor 14:25 02.avgust 2019.

    Pred približno 20 leti so me klicali iz Triglava za neko zavarovanje. Beseda da besedo, in je iz njihove strani stekel pogovor v smislu, saj pa imate službo. V istem trenutku sem se zavedel, da vejo, da sem zaposlen. Ko ...prikaži več sem agentki, rekel, da nisem več zaposlen, da sem nekaj dni nazaj dobil odpoved, je iz druge strani bilo samo slišati, da pa tega niso vedeli in da se opravičujejo. Isti trenutek, sem postal "nezanimiv". Je pa zmanjkalo časa, da bi jo vprašal, kje sem bil zaposlen. Bi še zvedel.

  • jakec42 08:03 03.avgust 2019.

    Kdaj mislijo ministri ukiniti to dopolnilno zavarovanje -a si nobeden ne upa!?

    • Naklonsky 10:03 03.avgust 2019.

      To bi bila spet ena izmed neumnosti šarcizma in levakov. In kje zagotoviti dodatna sredstva namesto prostovoljnega? Z davki? S participacijo pri obisku zdravnika? Govor o prekinitvi prostovoljnega je hrana za rajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.