A je vsak, ki gre preko 500m avtomatsko planinec?
Ja, ponavadi je sam prepričan v to.
Končno smo dobili nekaj pametnega iz kleti Trstenjakove. Mislim na vprašanja ?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
A je vsak, ki gre preko 500m avtomatsko planinec?
Ja, ponavadi je sam prepričan v to.
Končno smo dobili nekaj pametnega iz kleti Trstenjakove. Mislim na vprašanja ?