Slovenija
459 ogledov

"Vedno dobim najnižji popust, ali kuponi za več popusta sploh so?"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • razumnik 07:44 12.februar 2015.

    Kaj narediš?Preprosto! Vzameš tisto željeno ta drago stvar, na blagajni pa... če je popust samo 10% v trenutku rečeš, da si si premislil glede nakupa in odideš.

  • Avatar krojac
    krojac 08:38 12.februar 2015.

    Sam sem že enkrat dobil popust v višini 90%.Dvakrat pa sta ta popust dobila dva kupca pred mano,res pa je da zneski nakupa niso bili veliki.

  • Papaja Popi 08:55 12.februar 2015.

    Normalno, da je tistih popustov z 90 % zelo malo ali samo eden, važno , da se privabi ljudi in to je tudi namen, ker ljudje so pač naivni in potem kupijo tudi tisto, kar drugače ne bi kupili nikoli.

  • antitrust 13:55 12.februar 2015.

    Moja žena je dobila popust 600€ ( 50%).Kupovali pa smo gradbeni material za domači fitness :)Sreča - vsaj enkrat.

  • Hilda 09:12 12.februar 2015.

    Naj povem, da sem sama imela srečo in izbrala 90% popust v Merkurju, tako da očitno popusti z drugimi vrednostmi SO. Potrebna je samo sreča... Ps- kam se naj pritožim, da ne napišem pravih številk na EUjackpot? :-P :-D

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.