Farmacija je bila vedno donosna. Treba bo prodat delnice Krke, še predno se jo polastojo janševi gospodarstveniki.
Kaj pa monopol na trgu?!?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Farmacija je bila vedno donosna. Treba bo prodat delnice Krke, še predno se jo polastojo janševi gospodarstveniki.
Kaj pa monopol na trgu?!?