Težko je to razumeti našim politikom, ki bolj kot prisegajo, naj bo višina pokojnine v prvi vrsti odvisna od vplačanih prispekov, bolj trgajo pokojninsko malho s kakor nujnimi doplačili tistim, ki vanjo prispevajo najmanj, ali sploh nič. Tudi ta koalicija… ...prikaži več je še predno je dobro začela že zamesarila s tem, da o polni penziji pri polni plači, seveda ne za vsakogar, biti ne govorim. Rezultat bo sle jo prej pokojnina kot sociala za večino.
Važno je, da smo v EU enotni v podpori za UA, pa magari bomo travo jedli, načelnost je prva, denar pa? Ni pomemben za rajo, ostali pa ''šuštar'' sindrom, kajne?
Sem prebral. In? Ce boš prebral se kaj drugega, bos morda enkrat izvedel, da je mogoce sklad pokojninskega zavarovanja tudi dotirati iz proracuna. Ce seveda denarja ne zapravljas za orozje. Mislis, da si samo ti prebral članek, da se usajas… ...prikaži več pod vsakim konentarjem, ki ni po tvojem okusu?
V par letih so izdatke za vojsko povečali za 100%, od 52 mrd $ leta '22 na 114 mrd $ lani in s tem postali največji "investitor" v vojsko. In? Kaj zdaj tebi ni jasno?
Pozdravljeni, ponudba posojila med resnimi in poštenimi posamezniki v 24 urah. Za vse vaše finančne težave sem vam še naprej pripravljen pomagati. moj kredit je odprt za posameznike in podjetja, ki so sposobni spoštovati pravico do financiranja in pogodbo, ki… ...prikaži več jo bomo morali podpisati. kontaktirajte me po e-pošti: marijarajevic259@gmail.com
To bi se moralo pričeti že pred desetletji, takoj po t.i. osamosvojitvi. Vsako leto za kak procent nižji prispevki zaposlenega za zpiz - ob vnaprejšnji napovedi, da bo moral taisti zaposleni toliko več kasneje k svoji 'penziji' dodati sam. In… ...prikaži več tako do 0% za zpiz, ki se nato razpusti. Pa naj vsak sam varčuje za starost. Toda potem ne bi imeli upokojenskih strank! To pa ne gre....
To, da se življenska doba daljša je navadna laž.Vsled onesnaženja okolja,slabše dostopnosti zdravstvenih storitev in dolgih čakalnih dob se življenjska doba skrajšuje.Pravi razlog je,da se je natiskalo pred nekaj leti 5 trilijonov EUR,ki so končali v žepih evropskih elit,namesto v… ...prikaži več investicijah, ki jih praktično ni že od leta 2018.En trilijon pa tudi v roke ukrajinske naci oblasti,tako imenovane klike zlatih straniščnih školjk in ves možni luksuz in graščine,luksuzne vile na vseh mondenih koncih
Kako bodo sele pri nas upokojenci navduseni, ko bodo dobil tist 1% oz povprecno 9€ vec na mesec…par mescev kasneje pa bodo ob vsaj 50€ 🤣🙈🙈🙈
Jeb....se eu.
Mertz bo visel sredi Berlina,samo ne vem še, ali ga bo lastni narod ali pa Rusi!!!
da ne boš prej ti vsiel na kakem wcju z tipkovnico okol vratu :) dej povej koliko peznije imajo tvoji rusi ? zakaj vsi bežijo iz rusije :)
Cigo,nisi dorasel resnim temam,zate si še sank debate višek tvojega kretenskega življenja!!!!
sej vem zakaj živiš europi........ker rusji se tam cedi med in mleko ane :D
Polpismeni kreten!!!
aha še vedno si tukaj kaj se ne moreš odseliti....ti kupim enosmerno karto če nimaš za burek :)
cvili pa vsak tukaj kako ti hudo :) nevem res bi ti rad kupu karto za usranorusolandijo
kje je tvoja usranarusolandija na svetovnem prvenstvnu nogometu kje je :) tolk imajo radi tvojo državo da je ni :D
Ne vem zakaj bi odkrivali toplo vodo ko pa lahko naredijo kopijo pokojninske reforme ki jo je izvedla Golobova vlada v SLO in vse štima.
SI PREBRAL ČLANEK, BEBO????????????
Težko je to razumeti našim politikom, ki bolj kot prisegajo, naj bo višina pokojnine v prvi vrsti odvisna od vplačanih prispekov, bolj trgajo pokojninsko malho s kakor nujnimi doplačili tistim, ki vanjo prispevajo najmanj, ali sploh nič. Tudi ta koalicija… ...prikaži več je še predno je dobro začela že zamesarila s tem, da o polni penziji pri polni plači, seveda ne za vsakogar, biti ne govorim. Rezultat bo sle jo prej pokojnina kot sociala za večino.
Preberi celi sestavek, ne samo naslov! Mogoče boš potem spoznal, da ni govor o Sloveniji! Ampak nekaterim je pač dovolj, da pljuvate po vladi.
herman3....tako Kalimero vedno pripravlja teren, tipa...
papa zakaj komentiraš, brez da prebereš, zakaj gre???????????????????
Važno je, da smo v EU enotni v podpori za UA, pa magari bomo travo jedli, načelnost je prva, denar pa? Ni pomemben za rajo, ostali pa ''šuštar'' sindrom, kajne?
Važno, da bo za orožje. Ko jebe penzioniste.
Pa dobro, zarukanci, ste sploh prebrali članek????????????????????
Kalimero bo spet znižal pokojnine, kot je to storil v preteklosti. Njegovi žepi niso nikoli polni.
CEPEC PREBERI ČLANEK IN NE PLJUVAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Munjeni, a si ti ziher, da si vzel zjutraj zdravila? Mogoce bo treba pa dozo povecat.
eee dozo si ti povečaj, sploh nisi prebral članka, pa kar nekaj bluziš v tri dni.
Sem prebral. In? Ce boš prebral se kaj drugega, bos morda enkrat izvedel, da je mogoce sklad pokojninskega zavarovanja tudi dotirati iz proracuna. Ce seveda denarja ne zapravljas za orozje. Mislis, da si samo ti prebral članek, da se usajas… ...prikaži več pod vsakim konentarjem, ki ni po tvojem okusu?
V par letih so izdatke za vojsko povečali za 100%, od 52 mrd $ leta '22 na 114 mrd $ lani in s tem postali največji "investitor" v vojsko. In? Kaj zdaj tebi ni jasno?
Reforma je potrebna da bo več denarja za ukrajino ozirom za vojne
Pozdravljeni, ponudba posojila med resnimi in poštenimi posamezniki v 24 urah. Za vse vaše finančne težave sem vam še naprej pripravljen pomagati. moj kredit je odprt za posameznike in podjetja, ki so sposobni spoštovati pravico do financiranja in pogodbo, ki… ...prikaži več jo bomo morali podpisati. kontaktirajte me po e-pošti: marijarajevic259@gmail.com
To bi se moralo pričeti že pred desetletji, takoj po t.i. osamosvojitvi. Vsako leto za kak procent nižji prispevki zaposlenega za zpiz - ob vnaprejšnji napovedi, da bo moral taisti zaposleni toliko več kasneje k svoji 'penziji' dodati sam. In… ...prikaži več tako do 0% za zpiz, ki se nato razpusti. Pa naj vsak sam varčuje za starost. Toda potem ne bi imeli upokojenskih strank! To pa ne gre....
PREBERI ČLANEK, BEBO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To, da se življenska doba daljša je navadna laž.Vsled onesnaženja okolja,slabše dostopnosti zdravstvenih storitev in dolgih čakalnih dob se življenjska doba skrajšuje.Pravi razlog je,da se je natiskalo pred nekaj leti 5 trilijonov EUR,ki so končali v žepih evropskih elit,namesto v… ...prikaži več investicijah, ki jih praktično ni že od leta 2018.En trilijon pa tudi v roke ukrajinske naci oblasti,tako imenovane klike zlatih straniščnih školjk in ves možni luksuz in graščine,luksuzne vile na vseh mondenih koncih
daj ne piši neumnosti.
Tudi pri nas bo, saj se življenska doba daljša. Slej ko prej - če ne ta vlada, jo bo pa naslednja.