Svet

Velika pokojninska reforma pred vrati: Kritiki svarijo pred nižjimi pokojninami

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 19:50 24.junij 2026.

    Kako bodo sele pri nas upokojenci navduseni, ko bodo dobil tist 1% oz povprecno 9€ vec na mesec…par mescev kasneje pa bodo ob vsaj 50€ 🤣🙈🙈🙈

  • maček 22:20 24.junij 2026.

    Jeb....se eu.

  • Avatar Ruska_Zmaga
    Ruska_Zmaga 19:21 24.junij 2026.

    Mertz bo visel sredi Berlina,samo ne vem še, ali ga bo lastni narod ali pa Rusi!!!

    • slavauk22 21:24 24.junij 2026.

      da ne boš prej ti vsiel na kakem wcju z tipkovnico okol vratu :) dej povej koliko peznije imajo tvoji rusi ? zakaj vsi bežijo iz rusije :)

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 22:12 24.junij 2026.

      Cigo,nisi dorasel resnim temam,zate si še sank debate višek tvojega kretenskega življenja!!!!

    • slavauk22 22:54 24.junij 2026.

      sej vem zakaj živiš europi........ker rusji se tam cedi med in mleko ane :D

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 23:29 24.junij 2026.

      Polpismeni kreten!!!

    • slavauk22 06:23 25.junij 2026.

      aha še vedno si tukaj kaj se ne moreš odseliti....ti kupim enosmerno karto če nimaš za burek :)

    • slavauk22 06:25 25.junij 2026.

      cvili pa vsak tukaj kako ti hudo :) nevem res bi ti rad kupu karto za usranorusolandijo

    • slavauk22 06:43 25.junij 2026.

      kje je tvoja usranarusolandija na svetovnem prvenstvnu nogometu kje je :) tolk imajo radi tvojo državo da je ni :D

  • miran638 05:55 25.junij 2026.

    Ne vem zakaj bi odkrivali toplo vodo ko pa lahko naredijo kopijo pokojninske reforme ki jo je izvedla Golobova vlada v SLO in vse štima.

    • munja 08:13 25.junij 2026.

      SI PREBRAL ČLANEK, BEBO????????????

  • Grunf 23:36 24.junij 2026.

    Težko je to razumeti našim politikom, ki bolj kot prisegajo, naj bo višina pokojnine v prvi vrsti odvisna od vplačanih prispekov, bolj trgajo pokojninsko malho s kakor nujnimi doplačili tistim, ki vanjo prispevajo najmanj, ali sploh nič. Tudi ta koalicija ...prikaži več je še predno je dobro začela že zamesarila s tem, da o polni penziji pri polni plači, seveda ne za vsakogar, biti ne govorim. Rezultat bo sle jo prej pokojnina kot sociala za večino.

    • herman3 03:58 25.junij 2026.

      Preberi celi sestavek, ne samo naslov! Mogoče boš potem spoznal, da ni govor o Sloveniji! Ampak nekaterim je pač dovolj, da pljuvate po vladi.

    • PaPajapopi 08:04 25.junij 2026.

      herman3....tako Kalimero vedno pripravlja teren, tipa...

    • munja 08:14 25.junij 2026.

      papa zakaj komentiraš, brez da prebereš, zakaj gre???????????????????

  • atamama 21:13 24.junij 2026.

    Važno je, da smo v EU enotni v podpori za UA, pa magari bomo travo jedli, načelnost je prva, denar pa? Ni pomemben za rajo, ostali pa ''šuštar'' sindrom, kajne?

    • eeee 01:32 25.junij 2026.

      Važno, da bo za orožje. Ko jebe penzioniste.

    • munja 08:15 25.junij 2026.

      Pa dobro, zarukanci, ste sploh prebrali članek????????????????????

  • PaPajapopi 08:01 25.junij 2026.

    Kalimero bo spet znižal pokojnine, kot je to storil v preteklosti. Njegovi žepi niso nikoli polni.

    • munja 08:14 25.junij 2026.

      CEPEC PREBERI ČLANEK IN NE PLJUVAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • eeee 10:27 25.junij 2026.

      Munjeni, a si ti ziher, da si vzel zjutraj zdravila? Mogoce bo treba pa dozo povecat.

    • munja 11:07 25.junij 2026.

      eee dozo si ti povečaj, sploh nisi prebral članka, pa kar nekaj bluziš v tri dni.

    • eeee 11:16 25.junij 2026.

      Sem prebral. In? Ce boš prebral se kaj drugega, bos morda enkrat izvedel, da je mogoce sklad pokojninskega zavarovanja tudi dotirati iz proracuna. Ce seveda denarja ne zapravljas za orozje. Mislis, da si samo ti prebral članek, da se usajas ...prikaži več pod vsakim konentarjem, ki ni po tvojem okusu?

    • eeee 11:30 25.junij 2026.

      V par letih so izdatke za vojsko povečali za 100%, od 52 mrd $ leta '22 na 114 mrd $ lani in s tem postali največji "investitor" v vojsko. In? Kaj zdaj tebi ni jasno?

  • rob512 20:32 24.junij 2026.

    Reforma je potrebna da bo več denarja za ukrajino ozirom za vojne

  • Posojilo@ 04:23 25.junij 2026.

    Pozdravljeni, ponudba posojila med resnimi in poštenimi posamezniki v 24 urah. Za vse vaše finančne težave sem vam še naprej pripravljen pomagati. moj kredit je odprt za posameznike in podjetja, ki so sposobni spoštovati pravico do financiranja in pogodbo, ki ...prikaži več jo bomo morali podpisati. kontaktirajte me po e-pošti: marijarajevic259@gmail.com

  • bobubob 19:52 24.junij 2026.

    To bi se moralo pričeti že pred desetletji, takoj po t.i. osamosvojitvi. Vsako leto za kak procent nižji prispevki zaposlenega za zpiz - ob vnaprejšnji napovedi, da bo moral taisti zaposleni toliko več kasneje k svoji 'penziji' dodati sam. In ...prikaži več tako do 0% za zpiz, ki se nato razpusti. Pa naj vsak sam varčuje za starost. Toda potem ne bi imeli upokojenskih strank! To pa ne gre....

    • munja 08:16 25.junij 2026.

      PREBERI ČLANEK, BEBO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ranko0 20:52 24.junij 2026.

    To, da se življenska doba daljša je navadna laž.Vsled onesnaženja okolja,slabše dostopnosti zdravstvenih storitev in dolgih čakalnih dob se življenjska doba skrajšuje.Pravi razlog je,da se je natiskalo pred nekaj leti 5 trilijonov EUR,ki so končali v žepih evropskih elit,namesto v ...prikaži več investicijah, ki jih praktično ni že od leta 2018.En trilijon pa tudi v roke ukrajinske naci oblasti,tako imenovane klike zlatih straniščnih školjk in ves možni luksuz in graščine,luksuzne vile na vseh mondenih koncih

  • Naklonsky 19:33 24.junij 2026.

    Tudi pri nas bo, saj se življenska doba daljša. Slej ko prej - če ne ta vlada, jo bo pa naslednja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.