Avto
86953 ogledov

Neverjetno, koliko Slovencev bo zaradi tega dokumenta kmalu navalilo na urade

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 07:10 05.februar 2020.

    Spet zavajajoč naslov (no, nič novega). Čez TRI LETA je za vas "kmalu"? Resno? Glede same teme pa tole: ena večjih bedarij je (sreči BILA) veljavnost do 80.leta, če si bil ob polaganju izpita zdrav. Kasneje si lahko oslepel, izgubil ...prikaži več roko, postal dementen... ni da ni, pa si vseeno imel izpit do 80 leta! Bedarija svetovnega formata!

    • Majazmaja 09:48 05.februar 2020.

      Oče mojega soseda: totalno dementen, pa je še vedno dobil podaljšanje, ker je bil zdravnik njegov sošolec v gimnaziji in na medicini. Oče je moral ponoreti v zdr. domu, da so mu prenehali izdajati potrdila.

  • tralala 12:35 05.februar 2020.

    Navalilo? Resno? V katerem jeziku je to?

    • Estok 22:41 11.februar 2020.

      SSKJ: navalíti -ím dov., naválil (ī í) 1. z valjenjem, kotaljenjem spraviti kam: pred žago so navalili nekaj hlodov; mrvo je navalil k drevesu; ob vznožju so ležale velike skale, ki so se navalile z višin / skalo so navalili ...prikaži veči na pot zvalili // ekspr. napraviti, da je kdo dolžen opraviti kaj: skrb zanj je navalil drugim; preveč si mi navalil na rame 2. nav. ekspr. napasti, naskočiti, pritisniti: sovražnikove čete so navalile proti našim enotam; navaliti z vojsko na trdnjavo; nato so znova z vso s

  • need4omnia 14:49 05.februar 2020.

    Neverjetno, da. V enem naslovu dve napaki...

  • Avatar Leon
    Leon 07:26 05.februar 2020.

    Menda imajo nekateri vozniško dosmrtno ? Kdo pozna te zadeve ?

    • Majazmaja 09:47 05.februar 2020.

      Ne, to ni čisto tako. Ko so ljudje stari ne vem koliko, morajo vsako leto na pregled. Težava pri 82-letnem očetu mojega soseda je bila, da je bil že čisto dementen in je še vedno dobil podaljšano dovoljenje. Zakaj? Ker ...prikaži več sta bila sosedov oče in zdravnik sošolca na gimnaziji in kasneje na medicini. Ko je sosed videl, da je oče ponovno dobil podaljšano dovoljenje, je ponorel in poklical direktorja zavoda, da so mu prenehali izdajati potrdila. Je bil pa doma ogenj v strehi ...

    • Avatar Leon
      Leon 14:11 05.februar 2020.

      V mislih sem imel menjavo starega dokumenta z novim za tiste osebe ,ki imajo datumsko določeno veljavnost do 80 leta starosti ......npr. 2050.

    • Avatar tupatam
      tupatam 19:23 29.februar 2020.

      Do2047 imam veljavnost,takrat napolnim 80 let,čeprav imam že novo kartico,datum je enak,kot na starem v.dovoljenju.

  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 11:20 07.februar 2020.

    s čakanjem ne bo nobene težave. boste šli na izlet v posočje ali pa na kočevsko, se ustavili spotoma tudi na prometnem uradu, problem rešen =)

  • AnzeSmolej 16:38 05.februar 2020.

    Zakaj bi predčasno menjal, saj se bo vmes spet kak politik kaj novega spomnil. Velja mi do 2063

    • Snežinko 09:18 06.februar 2020.

      Žal ni tako. Velja ti do Januarja 2023 in nič več. Do takrat boš moral menjat, razen če spet premaknejo datum (v kar nekako dvomim).

    • AnzeSmolej 17:04 06.februar 2020.

      saj sem točno to napisal. Da ga ne bom menjal predčasno (pred 2023), ker se lahko vmes še marsikaj spremeni oz. se spomnejo kaj novega in bi bilo potem treba 2x delati na novo...

  • franci96 18:18 05.februar 2020.

    Razumem, da jih je potrebno menjati, ampak jaz sem državi plačal dajatve za veljavnost vozniške do leta 2041. Kdo mi bo vrnil ta denar? To je kraja!!!!

    • Snežinko 09:21 06.februar 2020.

      Sploh ni res. Ti si dal dajatve za tisti papirček in za stroške izdaje, nič več. Popolnoma enak znesek kot nekdo, ki ga je (zaradi očal recimo) dobil samo za 5-10 let.

  • mihatirs 12:50 05.februar 2020.

    Me zanima kdo me bo prisilil, da si naredim nov dokument, če imam starega veljavnega do cca leta 2060...po nobeni možni zakonodaji ti ne morejo napisati kazni, če piše na dokumentu, da je veljaven!

    • gggg 20:31 05.februar 2020.

      V Uradnem listu objavijo razglas, da so stara potrdila neveljavna in to je to. Od nekega trenutka pač ne boš imel več veljavnega dokumenta. Lastnik dokumenta je država, ti si namreč samo lastnik veljavnega dovoljenja, ne pa listine.

    • Snežinko 09:20 06.februar 2020.

      Seveda ti lahko, in to po VELJAVNI zakonodaji, ki lepo pravi, da je do januarja 2023 treba imeti novo dovoljenje in pika. Stara veljavnost se KADARKOLI lahko prekliče s strani lastnika dovoljenja, ki je država, ne ti. Ti si samo uporabnik.

    • Miran3 16:20 04.maj 2021.

      To razumem, ampak jaz in vsi mi smo delali izpit teorijo praktično vožnjo. Meni se to zdi kot da narediš šolo potem pa ti ne velja več. Mi lahko razloži nekdo kako je z tem? Hvala

    • gggg 20:02 16.maj 2021.

      Miran3 še enkrat preberi zgoraj. Dovoljenje za nekaj, kar si opravil ostane, zamenjat pa moraš dokument, s katerim to dokazuješ.

  • barsoba 17:06 05.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • rocono 08:19 05.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.