Magazin /magazin/vip
6998 ogledov

Vesna Janković lobirala v državnem zboru, gre tudi ona v politiko?

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 10:04 27.maj 2023.

    lobisti so za mene nek čuden folk..med mafijo ( saj veste varovanje lokalov ) pa do nekih vojsk. čemu rabimo lobiste?.. imamo obrtno zbornico imamo gospodarsko zbornico imamo združenje občin imajo sindikate, imamo Ruparja imamo politične stranke.. in potem pride ...prikaži več lobist v parlament pa reče. evo žakelj , potalajte, tle mate pa list papirja pa tole sprejmite.. mislim da demokracija tega ne more ( pa tud ne sme ) prežvečit.

  • Pierre 17:04 27.maj 2023.

    Pogledam to faco, pa mi je vse jasno!!!!! Lepo se je iznakazila...

    • Ender3 17:54 27.maj 2023.

      Pierre 👍 žal res pa, tako simpatična bejba je bila. Tako je, ko ne veš kam bi z denarjem in samim sabo.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 20:30 27.maj 2023.

      A ta ki je na sliki naj bi bila ona?

  • Avatar pantani
    pantani 20:31 27.maj 2023.

    Samo še nje se manjka!!!

  • Avatar NickMason
    NickMason 22:19 27.maj 2023.

    Danes je politika popularna ,pa četudi pojma nimajo ,važno da je pozornost in krneki.Se vidi da že 30 let vladajo hlapci, a je sploh kdo normalen,pa pride vsak lakomnež in častihlepnež zraven.

  • kapibara1 20:11 27.maj 2023.

    Združewnje za lobiranje.. Kaj pa naj bi to za kaj bilo koristno in izplen tega..?? Razen posameznikov TRR

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 20:30 27.maj 2023.

    Samo se Bog nam lahko pomaga če potrebujemo za lobiranje ljudi kot so Jankoviči.

  • Avatar Leon
    Leon 06:42 28.maj 2023.

    Ojoj ! Parlamentarne kokoške lahko ustanovijo stranko .

  • Boschtjan Zupanchich 08:28 27.maj 2023.

    Ja, še ena nova Parazitkinja, .... Antislovenska Antislovenka. Zlobna kot vse take krastače . Krivi so pa starši, ki so jo tako Slabo vzgojili, .... ampak, zdaj je itak že prepozno, ... kako boš staro kljuso kaj poboljšal drugače kot ...prikaži večt z Stisko, .... pa ne z "stisko" za joške, temveč z Nadvse Hudo Globalno Krizo , kjer je Več kot 50 odstotni Propad Človeštva žal Neizogiben, .... da se nam vsem naša Pokvarjenost izbije iz naših zlobnih buč.

    • Ender3 17:51 27.maj 2023.

      Boschtjan očitno ne sodi med vrsto kopriv, ko je tako kritiziraš. Veš mene pa Janezove koprive ne potegnejo. Prave kokoši, ki se hranijo z enolično hrano. Potem ne čudi, da od njih ni nobene koristi..

    • Svobodnež 20:32 27.maj 2023.

      Boštjan, zopet si malce pregloboko pogledal v kozarec in se ti mešajo velike in male črke. In tvoj komentar kar šprica zlobo in fovšijo. Zelo slabo so te vzgojili, zato pa si tak. Nestrpen, žaljiv, škodoželjen, skratka zloben.

    • Avatar SS666
      SS666 00:25 28.maj 2023.

      Ni boštjan kriv!!!!!.... .boštjanu sem ponudil majhno količino denarja,če iz neznane kleti ob neznanem času na neznani tablici napiše nekaj...,kar Gospej Vesni ne bi bilo pri srcu... .

    • Boschtjan Zupanchich 06:58 28.maj 2023.

      Svobodnež, a ne zmoreš več prenesti resnice o Človeški Pokvarjenosti in Zlobi, ? A so te tako Pomehkuženega vzgojili, da si postal Nesposoben prenesti resnico o sebi ? Ali je kaj drugega vzrok ?

    • Boschtjan Zupanchich 07:00 28.maj 2023.

      S666,666 ..., a da si me podkupil ? To pa je pri meni nemogoče .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.