Slovenija
71 ogledov

"Veterani, gradite Slovenijo prihodnosti“

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • macko 18:44 13.julij 2013.

    kompas, mami, kompas...

  • dragec 16:23 13.julij 2013.

    Veterani, razdeljeni na vaše in naše, rdeče in črne, janševce in nejanševce......

  • Oxxo 22:14 13.julij 2013.

    Kakšen poziv smeh smeh smeh

  • jezero 07:00 14.julij 2013.

    Ja, Mirko, po pameti tvojih ekonomistov je potrebno državo še razprodati tujcem, ker jo naši ne znajo upravljatiRazprodaja se vrši v dobrobit tajkunov in politične mafije, ki je izropala banke in podjetja, ta manjko pa naj plača slovenski narod. Oni, ...prikaži več, mafijci pa bodo ostali nedotaknjeni bogataši.

  • dragec 08:53 14.julij 2013.

    mirkec, vseeno je Alenka, alenka, ti?????

  • zavesten 19:41 17.julij 2013.

    sem veteran vojne,kakaršna koli je že bila,pa povem tej ministrici,hebaj se proti srbakom smo se borili ki so prišli z tanki na zlovenijo....pa je gno.j srbaski jankovičev opankarski,poden je mod vseh preimjerov dosedaj.....pa pustite žalostnega janso....nimaym nič z njim...

  • jezero 07:00 14.julij 2013.

    Ja, Mirko, po pameti tvojih ekonomistov je potrebno državo še razprodati tujcem, ker jo naši ne znajo upravljatiRazprodaja se vrši v dobrobit tajkunov in politične mafije, ki je izropala banke in podjetja, ta manjko pa naj plača slovenski narod. Oni, ...prikaži več, mafijci pa bodo ostali nedotaknjeni bogataši.

  • mirko 22:29 13.julij 2013.

    Najprej bi se morala čimprej izobrazit z ekonomskim znanjem in to z tistim klasičnim katerega uči Dunajska ekonomska šola, ki temelji na zdravi kmečki logiki in ne na tisti ekonomski logiki g. Mencigerja, Tajnikarja, Senjurja, ki zagovarjajo večjo potrošnjo z ...prikaži več večjo javno porabo in z zadolževanjem. Pametno bi naredila, če bi vsaj malenkost prisluhnila g. Mastenu, Šušteršiču in Jožetu P. Damjanu. Nato pa v en dober tečaj angleščine, da si ne bo več delala v tujini sramote.Ampak, če ti pa logika- zdrava kmečka pamet ne deluje preveč dobro, je pa to vse kar sem naštel, misija nemogoče. Bojim se in strah me je, da ta gospa ne poseduje osnovno lastnost - logiko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.