Magazin /magazin/bizarno
41795 ogledov

Video: Pri naših sosedih hud pretep na plaži, domačini siti turistov

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 12:49 19.julij 2023.

    Škoda, ker ga ni še bolj nokavtiral.

    • Interceptor 14:20 19.julij 2023.

      Škoda, da tvoja mati ni rajši splavila, kot pa takega debila povrgla.

    • SlavkoKrizman 14:47 19.julij 2023.

      me zanima kaj bi rekel, če bi se nekdo spravil na tvojo ženo/partnerko...bi mu dal za kavo?

    • timja 19:16 19.julij 2023.

      iz posnetka ni videti da bi šoln oviral kogarkoli na plaži, zato je vsaka agresija domačinov odveč...

    • alen04 20:48 19.julij 2023.

      Inter, narava te je že ob rojstvu kaznovala z inteligenco, zato te povsem razumemo. Taki si in tak boš ostal. Predvsem pa, da si ti rezultat ponesrečenega splava.

    • Trtamrta 21:12 19.julij 2023.

      Interceptor, zate se je pa Durex opravičil, za največjo naravno katastrofo v zgodovini človeštva. Truplo nevzgojeno.

    • Trtamrta 21:13 19.julij 2023.

      Timja, kaj mas koji kur.. z colnim rint na obalo. Vidjo se tudi otroci. Ds bi mojga tako ogrozil, ma mu ga razrežem na prafaktorje 100%

    • Interceptor 00:11 20.julij 2023.

      Nasilneži podpovprečne inteligence, postavite se pred ogledalo in se vprašajte, zakaj ste tako neumni, da vas lahko vsakdo zmanipulira. Vedno se najde nekdo, ki je močnejši in tudi vi ga boste srečali, če ga še niste. In še nekaj; tudi ...prikaži veči ženske znajo zakuhati težave, še posebej, če imajo zvestega psa, ki se bo postavil za njih brez razmišljanja.

    • Trtamrta 02:14 20.julij 2023.

      Zakuhat tezave? A tip uletu do plaže z čolnom. Zdej al si rojen glup al si se šolal za to druge ni.

    • Interceptor 09:22 20.julij 2023.

      Tvoj um očitno ni sposoben razumevanja kakršnih koli okoliščin, ki presegajo njegove omejene zmogljivosti. Ostani zabit kot vol, naj bodo vsaj tvoji bližnji prijazni s tabo, narava zagotovo ni bila.

    • Trtamrta 14:09 20.julij 2023.

      Se vedno sem rajse vol, kot pa, kot je vec kot ocitno tvoja mati mogla vezat kose mesa za pas, da so se vsaj psi igrali s tabo. Kar pa se tice uma. Ocitno ti pravila in kultura nista domaca

    • alen04 15:30 20.julij 2023.

      Tramtra podpis! Za posameznike je že davno prepozno.

  • Avatar Garancija
    Garancija 19:11 19.julij 2023.

    Tudi hrvati se vedejo,kot da je vse njihovo,in zato bo čedalje manj turistov

    • Trtamrta 21:10 19.julij 2023.

      😂😂😂, ja cigavo pa je, če si na hrvaškem? Sl ovensko, Angleško, Nemško,... vedejo se kot se hočejo in kot jim paše. Pejt v Portorož, vedejo se k debili na kubik, hrana sami kebabčeti, kava pa k da pijem penino.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:17 20.julij 2023.

      Aja, potem jaz lahko na bledu delam kar hočem,ker je moj,ti pa si kekec

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:19 20.julij 2023.

      Portorož je pa crknil,zaradi preveč multikulti ljudi,ki bi radi prodajali čevape in baklave,to pa nam ni všeč,je že bolj pri šahistih

    • Trtamrta 13:47 20.julij 2023.

      Kaj pa po tvojem pomeni da se vedejo kot da je njihovo. Na tvojmu Bledu pa neb zgubli besed, kremsnita 7,5€, kava 2,8€. To je sele delamo kar hocmo, ker mi mamo blejsko rezino, k ji ma vsak sipon boljso za mn dnara

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.