Svet
3385 ogledov

Video: Srhljivka med kaskaderskim nastopom v Italiji

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • papak 04:11 21.januar 2024.

    Kako debilno ograjo so imeli. Še slama bi bila boljša od tega.

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 20:28 20.januar 2024.

    Če ni poskrbljeno za varnost ljudi, gre bolj za norost, kot kaskaderstvo. Razumem, da kaskader tvega lastno življenje, če se kaj ponesreči med njegovim nastopom, ampak da ogrožaš druge ljudi? No, saj smo imeli situacijo s cepivi pod prejšnjo oblastjo. ...prikaži več Zanima me, ali so bili Milan, Bojana, Janez... cepljeni z zvarki, s katerimi so cepili del nič hudega slutečega ljudstva.

    • Jernej65 10:15 21.januar 2024.

      uros8, a še lahko napišeš bolj debilen komentar.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 11:04 21.januar 2024.

      Jernej65, ne vem od kod ti ideja, da bi z mojimi komentarji konkuriral tebi, ki sloviš kot kralj idiotskega komentiranja. Ampak, če je glava prazna, drugače niti ne more biti.

    • Jernej65 12:39 21.januar 2024.

      uros8, takšnih idiotizmov brez repa in glave kot jih pišeš ti, pa res nisem sposoben napisati, toliko "pameti" pa res ne premorem.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 12:45 21.januar 2024.

      Vidim, da je ne. Omejen um prinaša omejene možnosti pisanja. Važno, da imamo svobodo in da je konec diktature, v kateri ste omejenci uživali.

    • Jernej65 15:07 21.januar 2024.

      Bolje omejen um, kot pa idiotski in bolan um, kot je tvoj. Če ciljaš na Janeza, si ga pa nekam zatakni, meni ga ne podtikaj.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 15:28 21.januar 2024.

      Razumem, da te resnica boli in skeli, ker v tvoji glavi kakšne umske kapacitete ni. Upam, da ti bo nekoč dana možnost razumevanja mojih zapisanih besed, čeprav dvomim v to.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.