Magazin /magazin/vip
79034 ogledov

Tako se je znana Slovenka ponorčevala iz Golobovega videa

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 10:31 22.september 2023.

    Video za bruhat.

    • Ender3 15:19 22.september 2023.

      Kakšen antiemetik ti lahko pomaga. Za maloumje žal, tega ni..

    • francek 19:54 22.september 2023.

      ender ne sodi drugih po sebi.

  • Hasan 10:03 22.september 2023.

    Tale Golob je 5x večji klown kot je bil Pahor.

    • Ender3 14:19 22.september 2023.

      Hasan👎 na glavnega cirkusanta Janeza pa vedno pozabljaš..

  • Stane Adamič 10:02 22.september 2023.

    Za dve leti je baje prodal elektriko v naprej, pokasiral miljon evrov nagrade in sedfaj to isto elktriko plačuijemo po trikratni ceni???? Ja, ja, saj vem, povsod tulijo, da je kriv Janša.

    • Plavi-mil 10:30 22.september 2023.

      Pa ne samo to, zdaj si še za naš denar kupuje energetiko, če kdo misli dugače , se moti, za koliko , aja za cca 180 miljonov delnic.

    • Kmodri 14:11 22.september 2023.

      Nič novega. Družba HSE dela to že vseskozi!

    • Ender3 14:22 22.september 2023.

      Stane 👎 baje je to počel ? Za Janeza pa se dobro ve kaj je počel in bil obsojen..V glavah ljudi takšne stvari ne zastarajo..

  • Plavi-mil 10:32 22.september 2023.

    Kam pluje ta svet, še Francozi nasedajo našim lopovom, 1 miljon EUR plačaš in dobiš "zvezdico" samo iz prave linije moraš biti.

    • Ender3 14:24 22.september 2023.

      Črno piko pa, če ne slediš Janezovi ideologiji . Ta se s kulinariko ne ukvarja..

  • Hasan 10:04 22.september 2023.

    Saj se ve, da je golob dal Ani Roš 900 000 eur državnega denarja,d a jek upila zvezdico sedaj pao na dela njemu reklamo.

    • Ender3 14:26 22.september 2023.

      Hasan👎 to boš moral tudi dokazati ne zgolj reklamirati insinuacije Nore24tv in Požarja..

  • lojs 13:15 22.september 2023.

    v času, ko imamo nekateri tako sranje, da nekateri živijo v nekih stanovanjih, se je treba delat norca ... ta holobar je velik prevarant in nategun, sedaj pa še provocira s temi izdelki ... pa naj mu dajo obe nogi ...prikaži več v gips, da bo sirota na vozičku ... karma ne spi, baraba pokvarjena

    • Ender3 14:30 22.september 2023.

      lojs karma je tudi to, kar je naredila Janezu ex žana. Revež sedaj sam lazi po gorah in išče nove Kurtze..Rabil bi družbo Teae Jarc, da mu pove nekaj krepkih..

  • popokatopetl 11:58 22.september 2023.

    Hecni ti naši "desničarski" komentatorji, ki pljuvajo po kapitalistih :) :) :) Res je morala Slovenija drago plačat Michelinovim sprdovalskim sladokuscem, da so se blagovoljili prit sprdovat v slovenske restavracije. Ampak to ne pomeni da je Ana Roš dobila državni ...prikaži več denar, za tri zvezdice je morala ona in njena firma dobro in trdo delat. Hrvati prav tako državno sponzorirajo Michelin, pa poglejte kolk zvezdic imajo. Nisem klient zvezdičnih restavracij, ampak bogataše se spodobi nekje pošteno lupit

    • ico8 12:11 22.september 2023.

      Ne govori o Michelinkah, ker se za Savo nimas...

    • sršen 12:27 22.september 2023.

      Pri nas so skoraj vsi kapitalisti levaki....

    • lojs 13:08 22.september 2023.

      kaj to pomeni trdo delat, upam da dobim razlago ... kaj je to TRDO?

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 13:56 22.september 2023.

      Ana Roš je dobila državni denar. Poglej ERAR

    • lojs 14:29 22.september 2023.

      enega trdega je dobila ... mene zamina kako je možno, da neka oštarijo dobi toliko keš od davkoplačevalcev , koliko je tam sploh zaposlenih in kakšne so cene? ... pa da mi ne bi zdej spet s to promocijo, ker ...prikaži več vsak dan poslušam o omejtvah obiska, vsepovsod ... država je plačala 1mil za hoštaplerijo ... več kot ogabno nesramno in provokatorsko do državljanov, res ogabno za bruhat glede na to, v kakšni situacijo smo

    • Ender3 15:08 22.september 2023.

      Če bi subvencije delil Ivek in njegove ovce bi to delili po politični pripadnosti In ne po kvaliteti, prepoznavnosti ali uspehu. Raje naj povedo koliko je šlo za nadomestila in prispevke RKC..Za njih ima duševna hrana dušebrižnikov prednost pred tistim, ...prikaži več kar potrebujemo za preživetje..

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 09:28 27.september 2023.

      RKC vsaj kaj naredi za rajo medtem ko kaviar levičarji čisto nič. Kaj imamo od izletov v New york. Ko boš pa Ender lačen se boš pa takoj spomnu na Karitas...

  • lojs 13:11 22.september 2023.

    slovenček je tako butast, da se smejo vsakič ko se iz njega delajo norca .. predvsem pa uživa , ko se norčuje nekdo, ki je dobil glas na volitvah ... kaj lahko še rečemo, da je slovenček butasto bitje do konca

  • denis4 18:34 22.september 2023.

    https://myprofitland.com/game/Denoman76 bravooooo politiki tukaj

  • Avatar MK_KING
    MK_KING 13:56 22.september 2023.

    bebo PIDŽN in beboti tisti ki ste ga volili. še ene 5x to naredite pa nas lahko priključijo avstriji

    • Ender3 14:34 22.september 2023.

      MK_..bolje Austriji kot Orbanovi Madžarski. Beboti, ki so volili sekto so ostali brez vlade grbavca..Sadaj pa v kleti sanjajo in pišejo o svobodi..

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 09:29 27.september 2023.

      ja če bi bilo po vaše bi nas pa priključili balkanu. ne bom pozabil kako so "sposobni" komunajzerji zasrali Trst, Reko in Istro. Čestitke. pripadaš sekti bebcev.

  • Kmodri 21:42 22.september 2023.

    Mi ne marmo propagande! Pa naj bo Golobova ali Princa Teme!

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 19:59 22.september 2023.

    Lepo da ji je cestital, se lepse pa je bilo nam, ko smo bili v Gostilni Frank postrezeni kraljevsko. Hvala Ana in se veliko uspesnih dni v kuhinji !

  • Ender3 15:17 22.september 2023.

    Ne razumem zakaj toliko medijskega pogrevanja tega dogotka in geste..Razimljivo je bilo, da bo tudi kritičen odziv na to..Razumel tudi, da se nekaterim to pač ne more zgoditi, ker niso na oblasti.Kako lahkotno se je norčevati iz drugih kot, da ...prikaži več se njim tega ne more zgoditi..To bi bilo a priori prepovedano in neokusno..

    • Hasan 18:38 22.september 2023.

      Zato, ker klown Golob dela budalo sam iz sebe in posledično tudi tistih 400 000 ovac katere so ga volile.

  • Ogledalce 12:00 22.september 2023.

    Nisem videl videa in me niti ne zanima. Kulinarična izkušnja pri Ani pa je bila nepozabna. To je meni pomembno. Dobra je v tem kar počne. Še bom šel.

    • lojs 13:07 22.september 2023.

      a te smem vprašat ponižno, kolikol je stala tvoj izkušnja ... govoriš o niki ani, ne vem kaj to pomeni, a je tudi ona prisotna, ko se konzumira jed, ... malo opiši, pač na mojo prošnjo

    • Ogledalce 14:36 22.september 2023.

      Lojs, Govorim o izkušnji v hiši franko. Meni in ostalo si poglej na njihovi spletni strani kjer lahko tudi rezerviraš. Ne spomnim se koliko sem plačal.

    • lojs 14:50 22.september 2023.

      govorim ... aja spletna stran, aha vse jasno, tudi meni je bila všeč spletna stran ... sicer se pa sploh ne spomnim, kdaj sem jo obiskal ... BASAČ DO KONCA IN NAPREJ! ... pa sej maš pravico, ampak tudi jest ...prikaži več mam pravico da te pošlem v tri pm ... pa še eno kosilce ti fuknem u glavo , da boš ljudi še bolj basal, bedak jedni prevarant!

    • Ender3 14:59 22.september 2023.

      lojs za trola je degustacija pri A.Roš misija namogoče. Prisegate na polisalamo in pongoC sok..Sadni jogurt pa, na gospodov dan. Samopostrežno se ve...

    • Ogledalce 10:37 25.september 2023.

      lojs, bedak si.

    • lojs 13:25 25.september 2023.

      no ravno danes sem šel mimo lokala, ki ima michelin značko ... pred vrati sem si ogledal njihov cenik, ponudbo, pač en pano z informacijami, itd ... pa me res zanima, če kdo ve, kaj zanimivega je tam pisalo ... ...prikaži več namig, cena se spreminja, ampak zakaj

    • lojs 13:31 25.september 2023.

      mogoče sem bedak, ampak vprašam te nekako recimo levičarska vprašanja: recimo , kje je tukaj pravičnost, solidarnost, enakopravnost ... pa prosim, da mi razložiš, kaj je razlika med kvaliteto in prestižem ... mislim, če razumeš kaj je razlika, ogledalce, al ...prikaži več kaj si že, potem nam povej in razloži

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.