Što južnije to tužnjie ;-) Preko Kolpe ne grem!
Nič ne piše, če so storilca prijeli???
Sigurno desnak, čeprav je največ gejev prav med njimi.
Res, ti pa peseke v rito pikaš?
Mihail, a levakarji ste pa že vsi buzeranti?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Što južnije to tužnjie ;-) Preko Kolpe ne grem!
Nič ne piše, če so storilca prijeli???
Sigurno desnak, čeprav je največ gejev prav med njimi.
Res, ti pa peseke v rito pikaš?
Mihail, a levakarji ste pa že vsi buzeranti?