Ni se zložilo ampak je nekaj popustilo in podvozje je šlo naprej. Ni fajn!
Sreča v nesreči. Če bi se to zgodilo med pristajanjem, bi bile posledice najbrž katastrofalne.
Že Boeing je star in obnemogel, kot bebavi Tramp. Točno tako izgleda kot je bebavi Tramp izgledal včeraj v Beli hiši, ko so debatirali o sodobni tehnologiji, ki jo bo poganjal premog.
Boingu se izogibam...
Jaz tudi - vsem frčoplanom. Ampak letel sem še z slabšim, DC9.
Toma, dobro, da nisi letel s Tupoljevim.
Mogoče je letalo iz serije DEI, ko so zaposlovali polpismene črnce.
Če poči cev hidravljike , je to normalno. Lako pa da je nekdo nehotice pritisnil GEAR UP ! Nos pa dawn !
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Ni se zložilo ampak je nekaj popustilo in podvozje je šlo naprej. Ni fajn!
Sreča v nesreči. Če bi se to zgodilo med pristajanjem, bi bile posledice najbrž katastrofalne.
Že Boeing je star in obnemogel, kot bebavi Tramp. Točno tako izgleda kot je bebavi Tramp izgledal včeraj v Beli hiši, ko so debatirali o sodobni tehnologiji, ki jo bo poganjal premog.
Boingu se izogibam...
Jaz tudi - vsem frčoplanom. Ampak letel sem še z slabšim, DC9.
Toma, dobro, da nisi letel s Tupoljevim.
Mogoče je letalo iz serije DEI, ko so zaposlovali polpismene črnce.
Če poči cev hidravljike , je to normalno. Lako pa da je nekdo nehotice pritisnil GEAR UP ! Nos pa dawn !