Svet

Video: To je trenutek, ko se je zrušil nos Boeinga 787

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 12:54 05.junij 2026.

    Ni se zložilo ampak je nekaj popustilo in podvozje je šlo naprej. Ni fajn!

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 14:25 05.junij 2026.

    Sreča v nesreči. Če bi se to zgodilo med pristajanjem, bi bile posledice najbrž katastrofalne.

  • Jernej65 00:09 06.junij 2026.

    Že Boeing je star in obnemogel, kot bebavi Tramp. Točno tako izgleda kot je bebavi Tramp izgledal včeraj v Beli hiši, ko so debatirali o sodobni tehnologiji, ki jo bo poganjal premog.

  • Kmodri_ 16:24 05.junij 2026.

    Boingu se izogibam...

    • Toma 18:01 05.junij 2026.

      Jaz tudi - vsem frčoplanom. Ampak letel sem še z slabšim, DC9.

    • dare326 00:05 06.junij 2026.

      Toma, dobro, da nisi letel s Tupoljevim.

  • dare326 00:04 06.junij 2026.

    Mogoče je letalo iz serije DEI, ko so zaposlovali polpismene črnce.

  • Idioti 12:31 06.junij 2026.

    Če poči cev hidravljike , je to normalno. Lako pa da je nekdo nehotice pritisnil GEAR UP ! Nos pa dawn !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.