Letos je Giro zgledal k vaška veselica , temu primerno je tudi teža zmage ! Sredinec si naj pa vtakne novinar use !
Model niti konkurence ni imel prave...
Letošnji Giro je bil na nivoju Vuelte. Kdo je šef bo povedal samo neposredni dvoboj. Moj občutek pravi, da bo na Touru vrstni red Pogi, Seixas, nekaj časa nič in potem Vinge.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Letos je Giro zgledal k vaška veselica , temu primerno je tudi teža zmage ! Sredinec si naj pa vtakne novinar use !
Model niti konkurence ni imel prave...
Letošnji Giro je bil na nivoju Vuelte. Kdo je šef bo povedal samo neposredni dvoboj. Moj občutek pravi, da bo na Touru vrstni red Pogi, Seixas, nekaj časa nič in potem Vinge.