Slovenija
40 ogledov

Virantovih sto tisočakov

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • henrryyy 14:03 11.november 2011.

    Lep pozdrav! Mene samo zanima ali je to res mogoče, da v naši lepi Sloveniji nekdo s pogodbenim delom zasluži 95.252evrov, kar je veliko več kot pet povprečnih slovencev skupaj, pa kljub temu prejme še neverjetnih 66.175evrov, kar ...prikaži več je skoraj toliko kot jih dobi deset delavcev z minimalno plačo, nadomestila zaradi brezposelnosti.Po drugi strani pa nekdo, ki ostane brez dela in dobiva minimalno nadomestilo za bresposelnost, ki je okoli 260evrov ne sme poleg tega s pogodbenim delom zalužiti skoraj nič (50€), ker se mu takoj zniža višina nadomestila.Potem pa še natveza, da ga nislo hoteli sprejeti v delovno razmerje...sramota, saj vemo kako to gre...ne me zaposliti, da dobim še nadomestilo...res nemoralno dejanje...sramota...In tak človek se potem postavi kot kandidat na volitvah...zdaj ko je kriza, pa niti malo ne razmišlja, da bi samo s svojimi osebnimi dejanji lahko pripomogel k reševanju krize...Mislim, da bi ta lista brez njega imela več možnosti...

  • privat 19:47 11.november 2011.

    ja glufal sem,kradel...zavajal...priznam!! Bom pa vseeno kandidiral ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.