Slovenija
12 ogledov

Vizjak poskuša miriti: Ne bo udarilo po revnih

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 13:58 27.marec 2012.

    ...kdo mu bo verjel??? ...je že lagal, tako kot tudi sedaj...sicer, pa itak cela vlada je zlagana...poglejte njihove obljube in njihova dejanja!! Slovenci bee bee bee...

  • Krio Terapija 14:17 27.marec 2012.

    SRAMOTA JIH BILA.....!:(

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:49 27.marec 2012.

    U a se je en dan streznil,da je lahko vse to povedal,en dan bo prekuril od cvička??

  • nina 23:14 27.marec 2012.

    Slovenija bo kmalu Darfur delajo že na temu da bojo letele glave.

  • kapibara 08:23 01.april 2012.

    Penzija 410 + ta velik..Penzija 420 + regres 111 =..kdo je kle nor ???,da dela celo dobo za razliko 0 oz. minimum eur na letoTa mala penzija in ta Velik regres , zneseta skupaj na leto več ...prikaži več kot penzija čez limit in ta mali regers..

  • cirilyo 15:36 01.april 2012.

    Delo te vlade bo zgolj napenjanje vseh sil, da se obdrža na oblasti. Ker to vodi h korupciji, prevaram, lažem, sprenevedanju, zvračanjem krivde na druge, ponarejanju in političnim konstruktom naj čim prej spoka.wazzub-global.co.cc* samo za pogumne, podrepniki stran

  • maliking 20:09 27.marec 2012.

    Vizjak, a se Vam ne zdi, da ste nesramni do skrajnosti? Koliko boste znižali sebi regres za letni dopust? Ker znaša Vaša plača preko 3000€ Vam je tako ali tako vseeno če ga dobite ali ne.Kaj pa meni? Imam 602€ ...prikaži več penzije in mi dajete 111€ regresa.Sram naj Vas bo, to si lahko vtaknete za klobuk, ali pa kamor čte. Da ste frajer bi prvo prišparali,ko bi se rešili Dominkuša,ki je naredil toliko škode, da regresa sploh ne bi bilo treba niti omenjati, Vi pa mirno gledate kako lomasti po plači, ki je po mojem skromnem mnenju samo nekoliko nižja od Vaše.Škode pa je naredil, ki je Vi v štirih letih ne morete tudi, če bi hoteli, on pa jo je naredil kar tako-mimogrede.Imel sem Vas za koliko toliko moža besede, pa vidim, da že malce obraćate strune.Pa nič zato. Moj predlog je čisto enostaven. Regresa nikomur, pomoči nikomur, poslancem in ministrom vzet za pol leta plače in vse kar prejemajo in Slovenija je letos rešena.

  • albert 13:41 27.marec 2012.

    Ne bodo pobiral pri najrevnejših, pri bogatih prav tako ne, srednjega sloja skoraj ni kje potem g. Vizjak? Spet laž in zavajanje!

  • Klemen Zec 17:38 27.marec 2012.

    že itak ni mogoče dobiti službe, zdaj bo takle, ki ne ve kaj je bit brez, pametoval, da bo zmanjšanje nadomestila za brezposelnost spodbudila k zaposlitvi brezposelnih, ja kje pa živi ta prevarant ?

  • zlatane 20:21 27.marec 2012.

    pa kaj ti si en klovn, humorist, praviš da boš brezposelnim jemal in praviš, da najrevnejši ne bojo ogroženi? ti meni v obraz govoriš in lažeš, ovce so črne? spravi se s politike in daj sposobnim eno delovno mesto. v ...prikaži več politiki si samo peto kolo od avta

  • privat 08:20 28.marec 2012.

    kako laže ta piksna od pive...že je vse udarilo po malem človeku in ta nov zakon bo tudi!! Nekdo bo nekoč tudi odgovarjal za taka početja....Slovenija je že tako Darfur in še tone in tone dokler ljudje ne vzamejo vile ...prikaži veče ...ta dan se pa bliža!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.