Slovenija
106 ogledov

Vlada Boruta Pahorja padla

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 16:40 20.september 2011.

    ...ves gnoj na kupu...pravkar vidu na TV...joj, da mi je imet telepatsko moč...

  • 1111 15:45 20.september 2011.

    čimprej vija in vsi ostali za njim, banda pokvarjena!!!

  • gec 18:35 20.september 2011.

    bravo Irena.

  • Stolp 19:05 20.september 2011.

    Juhuuu! Že slišim pokanje petard!Danes so sanje dovoljene, jutri je nov dan!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 19:05 20.september 2011.

    Levaki,srednjaki in desnaki vse isto govno lopovsko!Dokler se v SLO ne izvoli za fuererja novega človeka,neobremenjenega s preteklostjo,tolk časa bomo vsi v istem dreku!

  • gornik 20:02 20.september 2011.

    Slovenija ima pa res srečo,da ji vladajo že 70let pokvarjeni komunisti.Vsega je enkrat konec,kljub njihovi napovedi s krvjo gor in s krvjo dol.Mogoče se ne bo uresničilo,če pa,pa adijo privilegirane penzije in ostali prvilegiji.Ne bo konec sveta,če zginejo tovariši.

  • lovra 20:21 20.september 2011.

    JJ je mel tudi partijsko knjigo,pa nikakor noče zginit

  • Gigii 21:05 20.september 2011.

    zakaj ne moremo biti ko Belgija? Brez vlade (vsaj nekaj časa)

  • 1111 22:38 20.september 2011.

    točno tako!!!

  • Boris Dolinšek 14:57 21.september 2011.

    Sploh ni čudno, da so poslanci zmedeni. Ko sedijo, so na levi ali desni strani je to ok, ko pa pridejo na oder kaj povedat, vidijo leve poslance sedeti na desni strani, desne poslance pa na levi strani. Je čisto ...prikaži več normalno, da potem tak preobrat preprostega človeka zmede!

  • Bralec 16:52 20.september 2011.

    Ne vem kaj imajo, da razpravljajo cel dan. Naj glasujejo in naj bo nova vlada, tko al tko ne bo nic boljse. Cvekaci do amena. Banda

  • NSP 17:19 20.september 2011.

    Poglejte kaj pravi dr. Gorenak na svoji spletni strani ... http://www.vinkogorenak.net/2011/09/19/pahor-si-v-dusi-ne-zeli-zaupnice-zanemarja-pa-krcmarja-golobica/

  • Irena Stepanovic 18:22 20.september 2011.

    Dragi novinarji! Bodite korektni. Enkrat pišete da se je odločalo o zaupnici in enkrat o nezaupnici. Nezaupnica NI neizglasovana zaupnica. To sta dve različne stvari! Zakaj se sploh lotite članka ko pa o temi nimate osnovnega znanja. ...prikaži več Najbolj žalostno pa je, da vi v veliki meri kreirate mnenje prebivalstva, ker se dosti ljudi ne zaveda kako nepodkovani ste v resnici in kakšne bedarije večino časa pišete.Predlagam še nezaupnico slovenskim medijem.

  • max 19:52 20.september 2011.

    Hura vlada je padla ! Kaj pa sedaj dragi davkoplačevalci? Na volitvah ne bo več lepih (odhajajo danes), ne bo več pametnih (ti so odšli iz politike že davno), ostanejo nam samo še spletkarji, ki so vse to kar se ...prikaži veče v Sloveniji dogaja zakuhali, in nas mimogrede še okradli. Pamet v glavo, pokažimo,da je DOVOLJ tega in da so oni tu zaradi nas in ne mi zaradi njih.

  • Veteran 22:04 03.oktober 2011.

    Slika Pahorja in Vlačiča je dovolj zgovorna in očitna, da se jim je svet sesul. Nikoli mi ni bilo lepše pri srcu.

  • TadeUs 18:15 20.september 2011.

    Za moj "okus" več kot odličen rezultat. Upajmo, da se bo sedaj stanje v državi vsaj malo spremenilo. A dejstvo je tudi, da smo slovenski narod preveč toleranten ali je to le senca strahopetnosti, ki jo premoremo in si dovolimo, ...prikaži več da ščepec ljudi kreira našo usodo in naš standard. Slovenski parlament ima srečo, da slovenski narod ne izrazi svoje nejevolje in agresije kakor jo znajo drugje po svetu. Borut, Vam pa ne preveč boleč odhod. Pa saj ste imel za 2050 eurov večjo plačo od mene.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.