Slovenija
23 ogledov

Vlada soglaša s prodajo Peka hrvaškemu Osimpexu

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • deželan 14:57 26.april 2013.

    Peko ima veliko poslovalnic in v njih lahko najdemo veliko obutev tujih proizvajalcev. Postavlja se vprašanje, ali so zaposleni v Peku tudi lastniki teh firm ali zastopniki tujih firm, ki prodajajo v poslovalnicah Peka na najbolj vidnih mestih . Še ...prikaži več bolj pomenljivo je, da design peka klavrno zaostaja za tujo ponudbo in tako postanejo poslovalnice bolj namen tujim proizvajalcem kot Peku.Tak občutek sem dobil ko sem obiskal Pekovo trgovino , mogoče pa se motim ?Mogoče v Peku res ne znajo narediti dobrega čevlja in ga prodati ?

  • mph 09:55 29.april 2013.

    Nekaj pa mi nikakor ni jasno. Na Hrvaškem imajo pol naših plač, jim gre v vseh pogledih slabše, enako Srbija, .... a glej ga zlomka, od kje jim denar za nakupovanje Peka, Mercatorja, Fructala, ... in kaj jaz vem še ...prikaži več kaj. Kdaj bo tem našim bebotom od politikov in gospodarstvenikom, da ti kupci NIMAJO denarja, da gre samo za mahinacije?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.