"Podatkov o konkretnem številu razpoložljivih policistov, razporeditvi patrulj in taktiki izvajanja policijskih nalog nam sicer niso želeli razkriti" 😂 Niso vam hoteli povedati, da jih ni, ker to je javna skrivnost. Medtem pa se na GPU in PU kotijo kot… ...prikaži več mačke na izmišljenih delovnih mestih, penzionisti podaljšujejo, da so lahko malo v družbi ob kavi. V bistvu se jih veliko hodi samo štempljat. Upam, da bo Matoz te fikuse razfukal in jih nagnal na teren.
Briga njih za vlome,njihova naloga je narod držati pod nadzorom,medtem pa njihovi nadrejeni kradejo ko srake,lepo je živeti njim v tako zblojeni državi
Hitro so prišli. Ko je moj oče prijavil tatvino, je prišel policist čez kak teden, ko je končal z dopustom. Za par 1000 € cigaret verjetno ne bomo po celi Sloveniji plačevali vsako noč 500 ljudi v pripravljenosti. Tudi, če… ...prikaži več bi bili policisti 2 km stran, jih ne bi na samem kraju ujeli.
"Storilec ni počakal na prihod bovških policistov in ga tako še vedno iščejo, so nam potrdili s Policijske postaje Nova Gorica"? Zanima me kdo se spomni tako butasto pojasnilo!? To bi bilo logično edino, če bi domačini storilca zalotili in… ...prikaži več bi skupaj čakali na prihod policistov, storilec pa bi jo v tem času podurhal... Čakam še na novico, da ima Policija s storilci kaznivih dejanj podpisano pogodbo, da morajo ti počakati na kraju samem in tako policistom prihranijo nadaljnje postopke, ha, ha, ha
Kaj se čudimo. V Šentjerneju je lastnik nasada jagod dobil cigane v nasadu ki so kradli. Poklical policijo pa je namesto pomoči dobil nasvet, da naj ne hodi sam v nasad, da ne bo tepen.... in to od dežurnega, ki… ...prikaži več ni imel patrulje, da bi jo poslal...
Premalo jih je na teranu in veliko preveč v pisarnah.
Pa zato so študirali hehe
Najmočnejša je pa ta: “Storilec ni počakal na prihod bovških policistov in ga tako še vedno iščejo..” 🤣
"Podatkov o konkretnem številu razpoložljivih policistov, razporeditvi patrulj in taktiki izvajanja policijskih nalog nam sicer niso želeli razkriti" 😂 Niso vam hoteli povedati, da jih ni, ker to je javna skrivnost. Medtem pa se na GPU in PU kotijo kot… ...prikaži več mačke na izmišljenih delovnih mestih, penzionisti podaljšujejo, da so lahko malo v družbi ob kavi. V bistvu se jih veliko hodi samo štempljat. Upam, da bo Matoz te fikuse razfukal in jih nagnal na teren.
Matoz bo ja 😂😂😂 sam ususkal v dobro placano sluzbo, ko mu grejo odvetniski posli v zadnjem casu slabse, saj ga se pripravnica po iza na sodiscu 😂
Briga njih za vlome,njihova naloga je narod držati pod nadzorom,medtem pa njihovi nadrejeni kradejo ko srake,lepo je živeti njim v tako zblojeni državi
Hitro so prišli. Ko je moj oče prijavil tatvino, je prišel policist čez kak teden, ko je končal z dopustom. Za par 1000 € cigaret verjetno ne bomo po celi Sloveniji plačevali vsako noč 500 ljudi v pripravljenosti. Tudi, če… ...prikaži več bi bili policisti 2 km stran, jih ne bi na samem kraju ujeli.
"Storilec ni počakal na prihod bovških policistov in ga tako še vedno iščejo, so nam potrdili s Policijske postaje Nova Gorica"? Zanima me kdo se spomni tako butasto pojasnilo!? To bi bilo logično edino, če bi domačini storilca zalotili in… ...prikaži več bi skupaj čakali na prihod policistov, storilec pa bi jo v tem času podurhal... Čakam še na novico, da ima Policija s storilci kaznivih dejanj podpisano pogodbo, da morajo ti počakati na kraju samem in tako policistom prihranijo nadaljnje postopke, ha, ha, ha
Nič novega! To je pri njih....standardno....samo povemo...
ja če so pa vsi policjoti vparlamentu
Sedaj prihaja Kangler na policijo . Sem v pričakovanju njegovih ankedot in izjav .
Kaj se čudimo. V Šentjerneju je lastnik nasada jagod dobil cigane v nasadu ki so kradli. Poklical policijo pa je namesto pomoči dobil nasvet, da naj ne hodi sam v nasad, da ne bo tepen.... in to od dežurnega, ki… ...prikaži več ni imel patrulje, da bi jo poslal...
A je to.
Bovec -Podbrdo je 65 km !
To je max 40min na nujni voznji! Ampak verjetno sta sla cez vrsic in sorco do podbrda! Se dobro da nista cakala na avtovlak!
Kaj sele bo s kadrovsko stisko, ko bodo nazaj uvedli AC policijo…policajev pa v pomankanju….al bodo kr redarjem spet podelil pristojnosti???
Baje jih je storilec pol ure čakal na mestu dogodka, potem pa je še domov..
Za pot od podbrda do bovca bo pa 54km krepko premalo........
Zanimivo za okoli 500 milicnikov za dnevno izmeno posedanja in prezracevanja pisarniskih prostorov jih pa ne zmanka???
Pernati zombiland