Svet
3136 ogledov

"Vojna v Ukrajini se širi!"

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec42 19:13 24.september 2024.

    Dokler bodo nekateri imeli ogromne premoženjske koristi od vojne,jo bodo podpirali skupaj z jastrebi v politiki,narod pa bo umiral zanje!!!

  • bobubob 01:03 25.september 2024.

    Najprej je treba pogasiti piromane, šele potem imaš upanje, da boš lahko gasil in tudi kaj pogasil. O piromanih pa nič, kot da jih ni, vsi samo o požarih. Torej o posledicah in ne o vzrokih. Na tak način razmišlja ...prikaži več malček in ne opravilno sposobna oseba. Vsaj včasih je bilo tako. Danes človekove pravice očitno obsegajo tudi pravico odraslega, da se vede kot malček? Seveda, saj živimo v pravni državi.

    • Enzgg4 23:36 25.september 2024.

      Težava je, da so UN popolnoma brez moči, dokler bodo imele članice VS pravico veta in bodo blokirale odločitve, ki jim niso po volji. Svet postaja divji zahod, kjer mednarodno pravo ni vec pol kurca vredno in ga močni uporabljajo ...prikaži več samo še za to, da s prstom kažejo na druge in občasno organizirajo kakšno sojenje, na katerem kaznujejo šibkejše, ki niso njihovi, sami pa se nanj poserjejo. Spisek teh primerov je neskončen, največji zločinci na njem pa so Ameri, ki ne priznavajo nikogar in ničesar.

    • Jernej65 11:16 26.september 2024.

      Najbolj pa koljejo in osvajajo tuja ozemlja Rusi. Rusi so v zadnjih treh letih izstrelili več raket in granat, kot Američani v zadnjih 80 letih. Ne preseravaj s takšnimi nebulozami.

    • Enzgg4 21:22 26.september 2024.

      Bedak nerazgledani

    • Jernej65 23:06 26.september 2024.

      Dejstva človek in ne nabijanje v tri dni. Putin in Netanjahu največja morilca in agresorja sodobnega sveta, nato so šele Američani, pa ti nabijaš kar hočeš, prek dejstev ne gre.

    • Enzgg4 06:52 27.september 2024.

      Samo ponovim lahko. Očitno se je zate zgodovina začela pred enim letom. Revež.

    • Enzgg4 07:03 27.september 2024.

      Siromaček. Koliko so jih Ameri pobili v Vietnamu, Iraku,... Koliko so jih pobili klavci, ki so jih Ameri inštalirali povsod po svetu potem, ko so najprej zrušili legitimno oblast? V čigavem imenu in s čigavo podporo pobija žid? Pojma nimaš. ...prikaži več Samo eno in isto ves čas nabijaš, pa ti sploh ni jasno, kdo stoji za velikim delom vsega tega.

    • Jernej65 08:41 27.september 2024.

      Enzgg4, za ukrajinsko vojno stoji morilski, naci Putler. On je začel vojno že z napadom Na Krim, on je prestopil meje suverene države, ki jo je tudi sam priznal, on je kriv za smrt na stotisoče Ukrajincev in Rusov... To ...prikaži več so dejstva, to je resnica. Vojna se lahko jutri konča, če se morilski Putin tako odloči. Ja še tisočkrat ti bom to napisal, če je potrebno. Sicer pa rusofilu ne bom nikoli dopovedal, ker ne vidi dejstev, ampak samo trobi naprej Putlerjevo propagando. Ameri, Ameri, Ameri, bla, bla

    • Enzgg4 08:50 27.september 2024.

      Aha, zdaj si kar naenkrat nehal omenjat žida, ker tvoji lajni ni v prid dejstvo, da židi pobijajo z US žegnom in orožjem. In vse, kar sem napisal v zadnjem komentarju, si gladko spregledal. Ker ti dejstva pač niso všeč. ...prikaži več Veš kaj, jebi se s takim sprenevedanjem. Daj mi mir, lajnaj ti svoja sranja, vame pa se ne vtikaj. Jaz se tudi ne vate. Sem ti to že 100x povedal, pa si očitno prevelik bebec, da bi to razumel. Nočem se pregovarjati z bedaki. Razumeš? Odjebi zdaj in mi daj mir.

    • Jernej65 08:58 27.september 2024.

      Sem ti že zgoraj napisal, Netanjahu in Putin sta največja morilca in nato šele lahko govorimo o Američanih. Edino ona dva sta poleg morilcev tudi agresorja. Orožje pa pošiljajo enim Američani, drugim Iran, Severna Koreja in še kdo. Ne sprenevedaj ...prikaži več se, Putin in Netanjahu sta sodobna Hitlerja in pika, to ve ves svet. Putina podpira peščica držav, nekatere celo s figo v žepu, kot Kitajska recimo, ki ji Putler že je iz rok in klečeplazi pred njo.

    • Enzgg4 08:58 27.september 2024.

      Še nekaj: goni se v pizdo materino ti in tvoji rusofili. A vsak, ki mu ni všeč sranje, ki ga Ameri delajo že ves čas od konca ww2, je kar rusofil???? Idiot.

    • Enzgg4 08:59 27.september 2024.

      Goni se v pizdo materino. MIR MI DAJ!!!!!!!!!

    • Jernej65 09:05 27.september 2024.

      Dejstva bolijo, a ne. Eno je lajati kar v tri dni, drugo je pogledati realno stanje. Netanjahu in Putin trenutno vodita agresorske vojne, to je dejstvo, preko katerega ne moreš in pika.

    • Enzgg4 12:19 27.september 2024.

      Ma jebi se kreten! A si res tak idiot, ali se samo delaš. Poslušaj pizda ti materina debilna: S ČIGAVIM OROŽJEM POBIJAJO ŽIDI????? KDO BLOKIRA VSE POSKUSE V VS, DA BI JIM ZARES SOPILI NA PRSTE??? PIČKA TI MATERINA IDIOT ...prikaži več KRETENSKI SPIZDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEBEM TI MATER DEBILNO

    • Enzgg4 12:20 27.september 2024.

      NE VTIKAJ SE VAME ALI PA POVEJ KJE TE NAJDEM PA TE PRIDEM RAZFUKAT DA TE MINE ENKRAT ZA VSELEJ

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 12:32 27.september 2024.

      NEJKO DEBILKO KER DEBIL SI TI PA TO NE MORŠ VERJET TI SI EN FAFAČ ŽIDOVSKIH KURCEV🤣🤣🤣 BOLI TEBE TURBO ANUS K TE BIDON ŽOKA KE NOTER S SVOJIM MLAHAVIM KURCEM AHAHAHHA VES CAJT TRAJBAŠ ENE NEBULOZE

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 12:35 27.september 2024.

      NEJKO DEBILKO TEB ZIHER ANUS PUŠČA KER GA VSAKMU ŽIDU NASTAVLAŠ POL TI MAL DRISKICA UIDE V GATE MORŠ PLENIČKE NOSIT PA BO DREKEC TAM NOT OSTAL DEBILKEC TE BO MAMI ZA UŠESA KER MAŠ SKOZ GATE POKAKCKANE 😅😅😅

    • Jernej65 12:57 27.september 2024.

      Rusofilskim drekačem se je odpelalo, kot morilskemu Putlerju.

    • Enzgg4 13:46 27.september 2024.

      Čakam, ti pofukani kup dreka, da boš odgovoril kdo židu prodaja, da lahko izvaja genocid, in kdo v VS blokira vse poskuse, da bi žida ustavili. Gnoj pofukani sprenevedavi. Najprej to odgovori. Ne boš, ne?

    • Jernej65 13:57 27.september 2024.

      Sem ti napisal Netanjahu in Putin sta dokazano največja zločinca in agresorja, kaj bi še rad.

    • Enzgg4 18:22 27.september 2024.

      Ne, nisem te tega vprašal. A si pismen, ti bebec? Preberi še enkrat in odgovori na postavljeno vprašanje, ali pa zapri gobec. Evo, da se ne boš mogel sprenevedat: kdo židu prodaja orožje, da lahko izvaja genocid, in kdo v ...prikaži več VS blokira vse poskuse, da bi žida ustavili. TO ODGOVORI ALI PA ODJEBI IN MI DAJ MIR

    • Jernej65 21:50 27.september 2024.

      Kdo morilskemu Putlerju prodaja orožje, Severna Koreja in Iran. To pomeni da sta večja zločinca kot morilski Putler, a ne po tvoje, bebec.

    • Enzgg4 22:21 27.september 2024.

      IDIOT POFUKANI. MARŠ V PIZDO MATERINO TI SPREVEDAVI KUP DREKA. POVEJ KJE TE DOBIM DA TI PRIDEM JEBAT MATER POFUKANO PI5DA TI MATERINA GNOJ SMRDLJIVI IDIOT PIZDA ČEFURSKA DAJ MI NASLOV TVOJ DA TI PRIDEM GLAVO ODTRGAT

    • Enzgg4 22:22 27.september 2024.

      Pička ti materina ušivec smrdljivi. Se boš do k9nca sprenevedal ne?MARŠ JEBEM TI MATER

    • Enzgg4 22:28 27.september 2024.

      Pizda ušiva, ko se je treba soočiti z fehstvi, se userješ, da te do sem voham. Čisto prav ti je oni prej napisal. Tako polne gate dreka imas, da te kar na tla vleče. Govno smrrdljivo.

    • Jernej65 23:36 27.september 2024.

      Dejstva so dejstva. Putin in Netanjahu sta največja sodobna Hitlerja, pa če se ti na trepalnice postaviš, pa če zmerjaš vse okrog sebe. Kdo je večji morilec, tisti ki proda nekomu nož ali če ta nekdo koga zakolje, pomisli malo ...prikaži več smrdljivše smrdljivo. V vsakem primeru prideš do Morilskega Putlerja in morilskega Netanjahuja, šele nato prodajalci orožja.

    • Enzgg4 00:34 28.september 2024.

      GONI SE V PIZDO MATERINO S SVOJIMI DEJSTVI. DOBIL SI DIREKTNA IN PREPROSTA VPRAŠANJA, NA KATERA NOČES ODGOVORITI. NAVADNA PIČKA POSRANA SI. POLNE GATE DREKA SO TE. IN POLN GOBEC. JEBI SE, IDIOT. SPUZDI IN MI DAJ MIR TI BEDNI KUP DREKA.

    • Enzgg4 00:35 28.september 2024.

      Kdo židu prodaja orožje, da lahko izvaja genocid, in kdo v VS blokira vse poskuse, da bi žida ustavili. TO ODGOVORI ALI PA ODJEBI IN MI DAJ MIR ODGOVORI, PIZDA TI MATERINA!!!!

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 00:40 28.september 2024.

      NEJKO DEBILKO IQ65 JA ANUSEK RUSSIFILSKI PEJD GA TVOJMU ŽIDKU OBREZANMU FAFCKAT P3DERČEK ZANIKERNI A TI MAL ANUSEK PUŠČA K TE TVOJI ŽIDKI V RITKO ŽOKCKAJO S SVOJIMI OBREZANIMI KURCI 🤣🤣🤣🤣 NACISSRBIN PEJD ŠE MAL TVOJMU PUTLERČKU NASTAVIT ANUSEK 🤣🤣🤣🤣 ...prikaži več DEBILKO Z MOZGOM AMEBE 🪳🪳🪳 ŠČUREK 🤣🤣🤣🤣

    • Jernej65 00:46 28.september 2024.

      Enzgg4, nisem tvoj froc, da bi ti odgovarjal. Dereš se lahko na svojo babo, če jo imaš in na svoje froce, dokler ti ne uidejo in te pošljejo v 3PM.

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 00:48 28.september 2024.

      NEJKO DEBILKO IQ65 PEJD GA TVOJIM ŽIDOM FAFCKAT BEBOOOOO 🤣🤣🤣🤣🤣 SRBINEEEE

    • Enzgg4 00:54 28.september 2024.

      NA, EVO TI. NALAŠČ BOM VKLOPIL CAPS LOCK. TI SI ENA NAVADNA UŠIVA PIČKA. OK? ČE TI KAJ NI PRAV, SE PA NE VTIKAJ VAME IN MI DAJ MIR. SEM TI TO ŽE 100X POVEDAL, AMPAK SI PREVELIK IDIOT, DA ...prikaži več BI RAZUMEL PREPROST ENOPOVEDNI STAVEK. JAZ NE KOMENTIRAM TVOJIH SRANJ, KER ŽE OD PREJ VEM, KAKŠEN KUP GNOJA SI. KO DOBIŠ POD NOS DEJSTVA, KI TI NISO VŠEČ, SE ZAČNEŠ DELATI ŠE VEČJEGA IDIOTA KOT SI V RESNICI. PA SI ŽE V RESNICI MEGA IDIOT. IN S TAKIMI IZTREBKI SI NOČEM MAZATI ROK. OK? SI RAZUMEL, TI BEDNI UŠIVEC?

    • Enzgg4 00:58 28.september 2024.

      IN JA, DOKLER MI NE BOS DAL MIRU, TE BOM SAMO ŠE V PIZDO MATERINO POŠILJAL. KER JE TO EDINO, KAR RAZUMEŠ. O VSEBINI PA S TAKIMI PIČKAMI, KI SE IZOGIBAJO DIREKTNEMU VPRAŠANJU, ITAK NIMA SMISLA. EVO, MARŠ V PIZDO ...prikaži več MATERINO. ZADOVOLJEN?

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 07:57 28.september 2024.

      AJDE NEJKO DEBILKO IQ65 A SI SE POKAKCKAL UUUUU KAKO SMRDI SMRDI SMRDI 💩💩💩 NEJKO PORANKO IQ65 A TI TO ANUS PUŠČA K TE TVOJI ŽIDKI IZ OBREZANMI NOTER ŽOKAJO P3DERFILKO NEJKO DEBILKO 🤣🤣🤣🤣

    • Jernej65 08:03 28.september 2024.

      Najbolj uživam, ko razfukam in na križ pribijem rusofilskega bedaka, ki se na forumu dere in kriči, kot kak petelin, ko mu drugi natepava kure, super. Sedaj sva pa z moje strani končala, ti se pa kar deri.

    • Enzgg4 08:09 28.september 2024.

      No, uspel si dokazat samo ti, da si navadna posrana pička. In dokazal, da imam v prvem komentarju prav, sicer se ne bi na vse kriplje izmikal odgovoru. Pol kurca dedca ni v tebi, pezde ušivi. V bodoče me pa ...prikaži več pusti pri miru, ker si nočem mazati rok s takim kupom dreka kot si ti.

    • Enzgg4 08:10 28.september 2024.

      Aja, samo eht idiot daje sam sebi pluse. Že to kaže vse dimenzije tvoje slaboumnosti.

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 08:27 28.september 2024.

      AHAHAHAHA NEJKO DEBILKO IQ65 KOK TE JE RAZMONTERAL HAHAHAHA TUD ČE SI SE ŠE TOLK SKRIVAL NISI MOGU SKRIT KAKŠEN BEBO SI TUD ČE NISI HOTU ODGOVORT SI S TEM VSE POVEDU IN DOKAZU DA MA TIPO PROV 🤣🤣🤣🤣🤣 OOOOO ...prikaži več SMRDI SMRDI SMRDI K SE NEJKO DEBILKO POSRANKO IQ65 USERJE 💩💩💩💩💩💩

  • Detel5ica 00:54 27.september 2024.

    Pa saj je naš "perjasti"že cel teden v New Yorku in rešuje svet. Problemi v Sloveniji so zanemarljivi.

  • Avatar MS
    MS 17:22 24.september 2024.

    Trump izdatno pomaga Netanjahuju z denarjem in orožjem, torej sodeluje v genocidu v Gazi! GO Kamala GO, GO, GO!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:43 25.september 2024.

      Retardi za Retarde!!! Matr ste usekani do amena!!!

  • Avatar MS
    MS 17:18 24.september 2024.

    Putin in Netanjahu največja genocidna zločinca nove dobe!

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 12:31 27.september 2024.

      KER DEBIL SI TI PA TO NE MORŠ VERJET TI SI EN FAFAČ ŽIDOVSKIH KURCEV🤣🤣🤣

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.