Slovenija
2893 ogledov

Anže Logar lahko zmaga, a le v prvem krogu

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 11:39 22.avgust 2022.

    Anže Logar, nestrankarski kandidat 😂, potomec zagrizenih povojnih komunistov in pokorni sluga novodobnega komunista dr. Jajo Rušitija! KOMUNIST 4ever!!!

  • Avatar Leon
    Leon 11:58 22.avgust 2022.

    Logar pričakuje glasove volivcev LJ ? Ni bil sposoben za župana kaj bi počel z celo Slovenijo ?

  • PaPajapopi 11:04 22.avgust 2022.

    Upam le, da ne zmaga Kalimerotov sluga. Če bodo ljudje le šli na volišča, ker če izvolijo njega je isto, kot da so izvolili Kalimerota in bo spet pri stranskih vratih prišel notri.

  • Avatar Mark035
    Mark035 11:20 22.avgust 2022.

    Se mi zdi, da bomo šli s temi kandidati, z dežja pod kap. Pahor je bil vase-zagledani narcisoid, ampak ti osebki so že pravi sociopati..

    • Avatar Leon
      Leon 11:54 22.avgust 2022.

      Slabše od Pahorja ne bomo dobili .

  • Gandi123 11:31 22.avgust 2022.

    Katastrofa, prepotentnica, jajotov potrčkalo, udbašica in ostali nepomembneži. 🤮Sram me je, da bo nekdo od njih "moj" predsednik! 😢

    • ico8 18:06 22.avgust 2022.

      Cefurju ne bo nikoli en Slovenec predsednik! Se bolj velja obratno!

    • Gandi123 18:51 22.avgust 2022.

      Zato pa upam, da ne bo Logar, podaljšana roka dr. Prištinskega.

  • marko345 17:20 22.avgust 2022.

    Za predsednika države bi moral- a kandidirat samo kandidat- a, ki ni član nobene politične stranke, da o izobrazbi, tujih jezikih in ostalih referencah ne govorim Za to bi pač morali dopolniti ustavo, ki jo enkrat sigurno bomo. Ker strankarski ...prikaži veči kandidat nikakor ne more biti predsednik vseh Slovencev, to je pa jasno tudi v Butalah.

  • Avatar jezeran
    jezeran 10:56 22.avgust 2022.

    Nobenega od teh treh, mislim da sem z volitvami za nekaj časa zaključil, razen lokalnih

    • Avatar Leon
      Leon 11:53 22.avgust 2022.

      Samo potem ne jokat !

    • Avatar jezeran
      jezeran 12:26 22.avgust 2022.

      kaj bom jokal, saj so vsi isti. Pljuval bom čez vse pa bo

  • Avatar Minovak
    Minovak 12:10 22.avgust 2022.

    V svetu je predsednik predstavnik države, kjer so odločilne reference preteklega dela in ni nobenega dvoma, da jih ima samo en kandidat, to je bivši zunanji minister dr. Anže Logar, ki je ustvaril odličen ugled v tujini, kakršnega do sedaj ...prikaži večj še ni ustvaril nihče. Ni dvoma o izbiri!

    • PaPajapopi 12:59 22.avgust 2022.

      V katerem svetu pa ti živiš ? Ugled v tujini ? Res ! Zapomnili so si nas po idiotskem predsedniku vlade in njegovih domislicah, žaljivkah vseh politikov ter poraznem vodenju zunanje politike.

    • leonardo 14:42 22.avgust 2022.

      Minovak, ali ti je mogoče vsa pamet v rogove ušla? Hahahahahahahahahaha.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.