Slovenija
1769 ogledov

Tako bo izzive glede RTV naslovila kandidatka za kulturno ministrico

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 22:43 31.maj 2022.

    TOREJ BO FILALA DENAR NA METELKOVO od tam pa v privatne žepe masovno. Čestitke glupi narod. Kaj ste to izvolili?

    • Avatar Leon
      Leon 07:30 01.junij 2022.

      To pomeni,da bodo nesposobni politični kadri v bodoče lahko opravljali njim primerna dela kot je obiranje zelenjave in sadja v okviru zavoda za zaposlovanje .

    • MK 11:38 01.junij 2022.

      Ja povej mi kako strokoven je novi državni sekretar iz vrst Levice Dan Juvan. Človek je izdajal študentski časopis in zdaj bo državni sekretar na ministrstvu za delo in socialo? resno kaj je tu STROKOVNEGA kar je obljubljal GOLOB?

    • MK 11:40 01.junij 2022.

      Kaj je strokovnega na Šebedru, ki bo novi državni sekretar (kasneje mu bodo naredili agencijo - za par 100 komadov našega folka zaposlit) kot minister, ki je korono krepko zavozil in pred tem par let delal v zdravstvu pa je ...prikaži več vseeno šlo vse v ku....c. no povej? kdo so ti strokovni kadri?

    • MK 11:41 01.junij 2022.

      pa M. Skočir? človek ki je bil pod Zdravkotom pri nakupu defribilatorjev GENEPLANET je zdaj državni sekretar na ministrstvu za okolje? KOMPETENCE - daj no. Vici se pišejo sami!

  • Naklonsky 08:50 01.junij 2022.

    Ukinit obveznost plačevanje RTV skropucala! Če ne drugače, refererendum!

  • leonardo 08:58 01.junij 2022.

    Lepo prosim urednika Žurnala, da mi pojasni: " meni Vrečko" , " je dejala Vrečko". Je to moški ali ženska. Če je ženska bi po moje moralo pisati " meni Vrečkova" in " Je dejala Vrečkova. Če pa je moški ...prikaži več pa je " meni Vrečko" in " je dejal Vrečko" Torej? Ali pa je danes že vseeno (razen pri plačah) ali si moški ali ženska.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.