Raytheon vreme. Oziroma probruseljsko. Kdor je domač z vremenskimi dogajanji iz preteklih let, mu je to že dolgo povsem razumljivo. Ostali pa - dobro jutro čez kakih 30 let, ko bo današnje dogajanje (morda) že detabuizirano in bo o njem… ...prikaži več dovoljeno pisati tudi režimskim levo'desnim' trobilom..
Raytheon vreme. Oziroma probruseljsko. Kdor je domač z vremenskimi dogajanji iz preteklih let, mu je to že dolgo povsem razumljivo. Ostali pa - dobro jutro čez kakih 30 let, ko bo današnje dogajanje (morda) že detabuizirano in bo o njem… ...prikaži več dovoljeno pisati tudi režimskim levo'desnim' trobilom..