O goza,jaz sem že vzel baterijo,oddejo ribjo konzervo in žemljo,in hitim v zaklonišče
Kr notr ostan :)
Panika, panika.....
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
O goza,jaz sem že vzel baterijo,oddejo ribjo konzervo in žemljo,in hitim v zaklonišče
Kr notr ostan :)
Panika, panika.....