Zdravje /zdravje/aktualno
4784 ogledov

Vročina: Tak delavec ogroža sebe in tudi druge

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 14:26 08.junij 2018.

    Včasih ni bilo tako dobre opreme, danes v privatnih firmah, pa ni denarja zanjo. Vsi ki se vozijo ali hodijo mimo gradbišč, pa takoj vidijo vsakega delavca, ki se je slučajno malo oddahnil in potem s kritikami po spletu svinjajo o tem.

  • Ebony_Curr 17:39 08.junij 2018.

    Google zdaj plačuje € 794 na € 982 na dan za delo na spletu od doma. Nikoli si nisem mislil, da bom to lahko naredil, vendar moj najboljši učitelj zasluži več kot € 33500 mesečno, to počne, in ona me ...prikaži več je prepričala, da poskusim. Tudi novi ljudje lahko to naredijo enostavno in 600-dnevno na dan in lahko zaslužijo višje s čas0mm ... Tako sem začel ........... ❥❥❥ ❥❥ ❥❥❥ www.Money46.Com

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 17:42 08.junij 2018.

    Kolkor se spomnim so bili včasih vročinski vali dolgi po mesec tudi mesec in pol. Suše, ko od maja do septembra ni bilo skoraj kaplje dežja (to pred 20-imi leti). Zdaj maš pa "vročinske vale" po tri dni do 14 ...prikaži več dni, pa še to vsake tri dni dež pada. No, letos če pogledamo, še skoraj ni bilo dneva v treh mesecih, da bi bil suh.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.